PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=597224}

Strażnicy marzeń

Rise of the Guardians
7,5 81 529
ocen
7,5 10 1 81529
6,3 11
ocen krytyków
Strażnicy marzeń
powrót do forum filmu Strażnicy marzeń

Pytanko.

ocenił(a) film na 9

Czy to jest film animowany na ktory moze pojsc dwojka gimnazjalistek czy raczej jest to animacja
dla mlodszych widzow? Bardzo prosze o odpowiedz.

Przepraszam za brak polskich znakow.

Merkura

Jestem w 3 gim, byłam na tym we wtorek i od tego czasu po głowie chodzą mi strażnicy, a najbardziej sceny z piaskowym ludkiem :D
Bajka bez ograniczeń wiekowych, choć raczej dla starszych (aby sobie przypomnieli te czasy gdy wieżyli w mikołaja :D)
Nie no, a tak poza tym, bardzo polecam, piaskowy najlepszy (wszyscy byli fajni) :P

ocenił(a) film na 8
Merkura

Jestem w trzeciej gimnazjum i poszłam na to. Spoko, możecie iść ;)

ocenił(a) film na 8
Merkura

a mi to nawet już bliżej niż dalej 30, byłem i doskonale się bawiłem. To animacja która budzi w nas nasze wewnętrzne dziecko w doskonałej wizualnej oprawie :D

ocenił(a) film na 9
azkariel

Dzięki bardzo za odpowiedź. Zarezerwowałam bilety na 14.30. ^^

ocenił(a) film na 8
Merkura

Serdecznie polecam, mam 24 lata i ze swoją przyjaciółką śmiałam się i płakałam na tej piękniej bajce :3

ocenił(a) film na 8
Merkura

Koniecznie opisz swoje wrażenia :D

Merkura

Mam 34 lata moja żona ciut starsza i byliśmy razem z dziećmi. Ubaw po pachy.

ocenił(a) film na 10
Merkura

Wspaniała animacja. Byłam z mamą, ciocią i siostrami, wszystkim nam bardzo się podobało. Co do wieku, to w tym roku osiemnaście :) Jedna z lepszych produkcji dla dzieci, chociaż nie tylko. Dorośli mogą bawić się podczas tej bajki równie dobrze, jak dzieci, jeśli nawet nie lepiej.

ocenił(a) film na 9
Merkura

i jak podobało się? Ja byłam z rodzeństwem i dziećmi przedział wiekowy był od 27do 7 lat i podobało się wszystkim:-) bardzo polecam:-)

Merkura

Jestem w trzeciej gimnazjum i poszlam. Spodziewalam sie ze bede najstarsza na sali, ale sie zdziwilam bo byli tez ludzie starsi ode mnie o rok, dwa lata.

ocenił(a) film na 8
Merkura

A co Ci wiek przeszkadza? Ja mam 25 lat i poszłam na to, świetnie się bawiłam. Wiek nie gra roli, zależy, czy lubisz tego typu animacje, co nie?

ocenił(a) film na 10
Merkura

Witam. Ja byłem wraz ze swoją dziewczyną na tej bajce 27/20 i powiem szczerze... Super baja. Nadaje się i dla małych dzieci jak i dla dorosłych. Film bardzo kolorowy, zawierający wspaniałą historię. Polecamy :)

ocenił(a) film na 8
Merkura

Poszedłem na tą animację z dziewczynąm zupełnie przez przypadek i... nie żałuję :) jestem w 3 gim i ta bajka moim zdaniem ma przesłanie dla wszystkich i dla młodszych i dla starszych. A na sali byli jeszcze starsi, dorośli widzowie.

Merkura

Jeśli oglądasz PzM każdy film tej wytwórni do ciebie pasuję...

ocenił(a) film na 9
dawidking2

Śmiem się nie zgodzić.

Merkura

Arcydziełem zwiesz najdziecinniejszą ze wszystkich animacji Dreamworks.

ocenił(a) film na 9
dawidking2

No i?

Merkura

Znaczy że i ta ci przypadnie.

ocenił(a) film na 9
dawidking2

Ale nie jest do końca dla dzieci.

Merkura

Ta... Podaj przykład.

ocenił(a) film na 9
dawidking2

Przykład czego?

Merkura

Kiedy nie było dla dzieci.

ocenił(a) film na 9
dawidking2

Właściwie to jest dla każdego.

Merkura

Pingwiny to serial do 12 lat.

ocenił(a) film na 9
dawidking2

Zaraz, zaraz. O czym my tu właściwie rozmawiamy? Bo ja tutaj mówię o Strażnikach Marzeń.

Merkura

Aaa... Bo SM to rewelacja.

ocenił(a) film na 9
dawidking2

No i tu się z Tobą zgodzę.

Merkura

Po raz drugi w historii.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones