PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=597224}

Strażnicy marzeń

Rise of the Guardians
7,5 81 503
oceny
7,5 10 1 81503
6,2 10
ocen krytyków
Strażnicy marzeń
powrót do forum filmu Strażnicy marzeń

Słaby film

ocenił(a) film na 3

Szczególnie razi banalny scenariusz i słabo zarysowane postacie.
Po filmie "Jak upolować Smoka" ,myślałem że DreamWorks wróci do swoich korzeni w animacji ,myliłem się.
W skrócie politycznie poprawny film z domieszką lewackiej ideologii ,efektów 3d,szybkiej akcji,słabej fabuły,słabych postaci itp. rzeczy które sumuja się na film warty do obejrzenia ale od 12 roku rzycia.

ocenił(a) film na 8
Karatos

"Jak upolować Smoka"? Tytuł się chyba troszkę nie zgadza ;) "Film "Jak wytresować smoka" był, jak dla mnie zdecydowanie lepszy. Jednak "Strażnicy marzeń" mają w sobie ten niewinny i naiwny czar, który, o dziwo, bardzo mnie zachwycił :) Jednak nie jest to animacja dla każdego dorosłego widza. Jak najbardziej polecam oglądać z dzieckiem ;)

ocenił(a) film na 8
Kotorii

Właśnie tak jak piszesz. Oglądać tylko z dzieckiem i widzieć to jak przeżywa. Sam przeżywałem. Ten powyżej nie dosyć, że myli tytuły, robi ''byki'', to chyba sam nie ma jeszcze 12 lat, a już przestał wierzyć w cokolwiek. Pozostaje żal.

ocenił(a) film na 8
Karatos

"Jak upolować smoka"?
"rzycia"?
Proszę Cię, jak wypowiadasz się na forum, to przynajmniej postaraj się pisać poprawnie tytuły. I radzę zainwestować w słownik ortograficzny...
U mnie obie animacje są na pierwszym miejscu, bo obie są świetne i zachwycające.

ocenił(a) film na 8
Karatos

"Slabo zarysowane postacie" Good Joke buddy.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones