PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=597224}

Strażnicy marzeń

Rise of the Guardians
7,5 81 503
oceny
7,5 10 1 81503
6,2 10
ocen krytyków
Strażnicy marzeń
powrót do forum filmu Strażnicy marzeń

Sequel

ocenił(a) film na 10

Ta bajka jest tak świetna że chce sequel tylko czy są plany?

Zocha212

Zgadzam się, film jest świetny :) Mało osób wie że powstał na podstawie serii "Strażnicy Dzieciństwa", a szkoda, bo książka jest równie świetna. Oczywiście, fabularnie, bo językowo nie wiem, nie ma tej książki w Polsce.
Sequel mógłby powstać, bo mają dużo materiału do wykorzystania (ile postaci jest jeszcze nie wykorzystanych...np: kto wiedział że Pitch ma CÓRKĘ ? :D A opowiadać o przeszłości innych bohaterów można godzinami), ale czy powstanie ? Tego nie wiadomo.

ocenił(a) film na 10
Circus19

Ja piszę sequel (będzie właśnie o córce).Jak tylko skończę bloga to je tam umieszcze ;) Ale słyszałam plotkę że ma niby powstać w 2015 ale nie wiadomo.Oby jak najszybciej powstała,czekam!!!! ;3

Zocha212

O to witaj w klubie, z tym że ja pisze fanfika bardzo oddanego książce :-) Nie wiem ile prawdy będzie w twoim opowiadaniu, ale z chęcią przeczytam :-) A mogę linka do bloga ?
Co do sequela, myślę jednak że nie dadzą rady w 2015, prędzej 2016,będzie więcej miejsca :-)

ocenił(a) film na 10
Circus19

Jeszcze nie skończyłam ale jak skończe to podam ;)

Zocha212

Ok :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones