PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=597224}

Strażnicy marzeń

Rise of the Guardians
7,5 81 503
oceny
7,5 10 1 81503
6,2 10
ocen krytyków
Strażnicy marzeń
powrót do forum filmu Strażnicy marzeń
anakin_sparrow

Skłaniam się ku Tajemnicy zielonego królestwa, może ze względu na to, że należę do starszej widowni.

ocenił(a) film na 9
anakin_sparrow

Strażnicy. Królestwo jest przepiękne od strony muzycznej i graficznej, ale ma zdecydowanie słabszą fabułę.

anakin_sparrow

Strażnicy :)

użytkownik usunięty
anakin_sparrow

Straznicy najlepsi :D

użytkownik usunięty
anakin_sparrow

Mnie osobiście bardziej podeszli strażnicy. Tajemnica zielonego Królestwa też jest niezła, ale mnie nie porwała i za bardzo przywodziła na myśl Artura i Minimki :). Ale obejrzeć zawsze można.
Mimo że strażnicy to animacja przeznaczona dla młodszej widowni, to coś w niej jest, że mi się podoba.
Bardzo polecam oryginalny dubbing.
Pozdrawiam

ocenił(a) film na 10
anakin_sparrow

Tajemnica była na 8\10 a Strażnicy na 9\10 :)

ocenił(a) film na 10
ZuzannaZofia

Strażnicy <3

anakin_sparrow

Myślę, że strażnicy. Zielone królestwo fajnie zrobione, i zdecydowanie warto obejrzeć, ale niestety jest to powtórka (a może raczej odświeżenie) z wielu tego typu historii, zaczynając od klasycznej "Calineczki" i "Alicji w krainie czarów" rozmawiającej z gąsienicą, przez wcześniej wspomnianego "Artura i miminki", było też "Królestwo zielonej polany", "Kochanie zmniejszyłem dzieciaki" z równie zwariowanym tatkiem naukowcem, cała seria z "Dzwoneczkiem" Disneya, "Dawno temu w trawie" i "Mrówka Z" przedstawiające życie leśnych stworów.

ocenił(a) film na 7
anakin_sparrow

Tajemnica Zielonego Królestwa. Piękny od strony wizualnej i muzycznej.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones