PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=597224}

Strażnicy marzeń

Rise of the Guardians
7,5 81 479
ocen
7,5 10 1 81479
6,2 10
ocen krytyków
Strażnicy marzeń
powrót do forum filmu Strażnicy marzeń

wspanialy, pelen humoru, pelen doroslosci gdzie rodzice na zmiane z dziecmi beda sie smiac. Doskonale efekty graficzne, humor niepodwazalny, sam film w sobie mistrzostwo. Kto wierzy we wrozki, wie o czym mowie. 11/10 a muzyka? 15 / 10 Alex zycze Ci dlugiego zycia.

desire0

Mam pytanko, czy to jest bajka dla 6-latki czy film animowany, skierowany raczej do starszej widowni, moja córka jest na etapie: Dinozaur, Gnomeo i Julia, Merida Waleczna czy Kor w butach. Mogę jej to puścić?

ocenił(a) film na 4
rootkit72

Zdecydowanie jest to bajka dla młodszej widowni, spokojnie możesz puścić 6latkowi.

Anthrax91

Dziękuję

rootkit72

wybacz ze tak pozno odpowiadam, wydaje mi sie ze dorosli sie smieja bo wiedza o co chodzi i mrugaja do siebie okiem, a dzieciski siemja sie kiedy chca :) film dla dzieci jak najbardziej a jesli chodzi o watki dla dojrzalych to tylko my wiemy kiedy sie usmiechnac ;)

desire0

Super, bardzo dziękuje za informacje.

ocenił(a) film na 6
rootkit72

Niestety nastała tendencja, by Wielkanoc kojarzyć tylko i wyłącznie z zającem wielkanocnym, Boże Narodzenie, potocznie "gwiazdę" z Świętym Mikołajem!!! Jest to cholernie niesprawiedliwe. A gdzie święto i tradycja? Od kiedy to zając kojarzy nam się z jajkami? Ja kojarzę tylko baranki i kurczaki, jak już mowa o zwierzakach. Gdzie mikołaj przy choince??? Ja pamiętam z dzieciństwa aniołka, opłatek i barszcz. Zaciera się nasza tradycja, a państwo pochłania amerykanizacja, bo stąd ten zając i takie inne... To smutne, w tym wszystkim jest wielki kicz...

A co do samego filmu, wielką wartość ma sama główna postać. Pokazuje, że człowiek powinien być dobry, że powinien pomagać. Co do reszty pozytywnych bohaterów, to wydają się oni jacyś tacy przerysowani, sztuczni.
Dziecko w wieku 6 lat rozumie wszystko bardzo dosłownie i ma dobrą pamięć. Po obejrzeniu tej bajki może kojarzyć święta właśnie tylko z Mikołajem i Zającem...
GDYBYM BYŁA RODZICEM, a jeszcze nie jestem, po obejrzeniu przez dziecko takiej bajki, przydałby się komentarz dorosłego i wytłumaczenie co i jak jest w tym filmie animowanym przekręcone.

Tak więc wplotła tu swoje 3 zdania studentka pedagogiki. ;D

elo_tu_justina

Dziękuję, za Twoją opinię.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones