PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=33591}

Straceni

The Forsaken
5,2 2 235
ocen
5,2 10 1 2235
Straceni
powrót do forum filmu Straceni

Good

ocenił(a) film na 8

Szczerze mówiąc bardzo mnie zainteresował. Moim zdaniem jest bardzo fajny. Aktorzy dobrze zagrali, a wampiry w tym filmie nie są ukazane, jako idiotyczne latające istoty, które mają moc zabijania ogniem, czy coś :P Bo w niektórych filmach właśnie w tak idiotyczny sposób są ukazane wampiry. A tu proszę. Według mnie powinna powstać druga część, jak najbardziej. W końcu na końcu filmu była jakby mała zachęta do tegom aby powstała kontynuacja :P A może ktoś z was ma jakieś informacje dotyczące drugiej części? Cóz, ogólnie film oceniam na 7.5/10 :).
Pozdrawiam =]

ocenił(a) film na 8
meell

Ale możre moim zdaniem było trochę za mało postaci... Jeszcze, jak niektórzy bohaterowie ginęli, jak muchy to dopiero zrobiło się pusto. Ty tyle :P

meell

Filmik jak najbardziej do oglądnięcia. W sumie widziałam już 3 razy:)Aktorów, którzy zagrali w Straconych bardzo lubię. Najlepsza jednak była sceneria: noc, pusta autostrada i te ich hamerykańskie samochody ;)

ola300387

nie mowisz tutaj o mercedesie, hehe?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones