PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=631022}

Strach się bać

A Fantastic Fear of Everything
6,2 1 909
ocen
6,2 10 1 1909
Strach się bać
powrót do forum filmu Strach się bać

Premiera

ocenił(a) film na 8

Wedle plakatu 8 czerwca, ciekawe czy będzie w Polsce.

nikike

zgadza sie. wczoraj bylem na seansie i nie bardzo zrozumialem o co w tym filmie biega. poczatek nudny, prawie usnalem. :/

ocenił(a) film na 8
konrad431

nudny? to genialna komedia, nie da się przejść obok niej obojętnie, nie wiem czy będzie u nas w kinach (czy już była a ja przegapiłam ) ale oglądając już wersje on line mogę śmiało powiedzieć ze zasługuje na 8/10. Świetny scenariusz i gra aktorska, popisowy angielski humor w najlepszym wydaniu. Nieszczęśliwy zbieg okoliczności i to jeden po drugim, gwarantowana zabawa nawet dla laików gatunku ... polecam

uleczka_m

tak naprawdę to humor jest wczorajszy z bródką, nic oryginalnego. wiele scen się ciągnie i za dużo jest namemłane niepotrzebnych scen. gra aktorska jakoś ten film ciągnie ale scenariusz niedopracowany i nudny, 5/10. ja właściwie usnąłem pod koniec tego filmu...

ocenił(a) film na 7
nikike

Zatem dlaczego jeszcze nie można tego filmu oceniać? Czyżby ktoś zaspał, czy to może ja się nie znam? :)

ocenił(a) film na 8
anilachim

Bo nie było dodanej kontry z datami premiery. Właśnie takową dodałem, więc będzie można oceniać najpóźniej jutro.

ocenił(a) film na 7
nikike

Super, ekstra, świetnie.

ocenił(a) film na 8
anilachim

Fajnie.

ocenił(a) film na 7
nikike

Też. Czemu nie. Mój entuzjazm był jednak większy. Tak czy siak, dziękuję za rozwiązanie mojego problemu :)

ocenił(a) film na 8
anilachim

Nie tylko Twojego, bo i ja mam zamiar ten film w najbliższym czasie obejrzeć.

ocenił(a) film na 8
anilachim

Trochę się opóźniło(chyba trafiłem na okres lenistwa werów), ale już czeka na zapis do bazy.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones