PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=1472}

Stracone dusze

Lost Souls
5,9 4 486
ocen
5,9 10 1 4486
2,5 2
oceny krytyków
Stracone dusze
powrót do forum filmu Stracone dusze

9/10

ocenił(a) film na 9

Było by 10 gdyby nie początek którego nawet nie obejrzałam ponieważ był nudny i zbytnio nie jasny, no ale z racji tego że jestem satanistką film ten bardzo przypadł mi do gustu, a koło antychrysta moim zdaniem to on nawet nie leżał

ocenił(a) film na 7
Mrs_Metalowa

Film byłby niezły gdyby nie cukierkowe zakończenie. Masz rację obok Antychrysta nawet nie leżał.

ocenił(a) film na 9
SirDrX

cukierkowe .? mi serce waliło jak nigdy przy filmie, bardzo się wczułam .

ocenił(a) film na 7
Mrs_Metalowa

Generalnie tak mi wyglądało,ot tak po prostu strzeliła gościowi w łeb i koniec, nie ważne Antychryst czy nie. Morał z tego taki że w USA byle laska pokona Antychrysta, dodać na koniec flagę i mamy kolejne propagandowe dzieło. Nawet długo z nią nie pogadał.

ocenił(a) film na 9
SirDrX

od "Moral z tego taki...", zgodzic sie z Toba musze

ocenił(a) film na 7
Mrs_Metalowa

Mrs_Metalówa, widzę właśnie jaka z ciebie satanistka po guście filmowym.

owned :D

ocenił(a) film na 7
Mrs_Metalowa

Zapewne satanistka, wybiera się na święcenie święconki wielkanocnej?:D

ejdziesia

heheheheh

ocenił(a) film na 5
ejdziesia

'jestem satanistką' ehehehehehhehehehehehehehehehe, umarłam

ocenił(a) film na 9
Mrs_Metalowa

Pisze się "niejasny" satanistko. A skoro początku nie obejrzałaś, to nie wiesz, czy był nudny. Pozdrów mamę i tatę chrześcijanów.

ocenił(a) film na 7
Mrs_Metalowa

Byłoby 10 gdyby wyciąć kilka niepotrzebnych scen:
-Spojler Alert -
Moja wizja filmu:
1. Gdy Są w domu i widzą morderce ze szpitala, nic się kupy nie trzyma i w ogóle scena jest zbędna. Jedyne co mogłoby ją uratować to gdyby jedynie główna bohaterka znowu go widziała. (Dlaczego - o tym dalej)
2. Odkrycie pentagramu. Gdybym był wyznawcą planującym umieścić taki symbol
a) albo bym go lepiej ukrył, wbudował w stały element budynku
b) a gdyby to nie było możliwe to byłby on skierowany do góry , by chociażby czarna płachta była u spodu, lub jakaś inna go zakrywająca.
Widać, że byli za mało pomysłowi, nieprzygotowani. Z takimi poplecznikami to nigdy by się nie udało....a poświęcili całe życie temu celowi - co za ofiary....
c) Scena w kościele. Po prostu kpina i bzdura. Wystarczyło kwestię "otwarcia na zło" umieścić w innym otoczeniu. A tutaj to po prostu śmiać się chce....

Film do połowy wgniatał w fotel klimatem i miałem nadzieję, że reżyser umyślnie połączył motywy religii i egzorcyzmów z pojawiającymi się elementami schizofrenii, by w końcu bohater drugoplanowy (specjalista badający morderców) sam padł ofiarą kolejnego typu mordercy jakim jest fanatyk religijny. W dodatku stało by się w momencie gdy mu uwierzył samemu dając do ręki broń.
ehh.
-Spoiler alert off-

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones