PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=1472}

Stracone dusze

Lost Souls
5,9 4 479
ocen
5,9 10 1 4479
Stracone dusze
powrót do forum filmu Stracone dusze

klimat pomiędzy 9 wrotami, a Adwokatem diabła 10/10. Winona zagrała cudownie.

ocenił(a) film na 9
JohnnyB

oh, mi też się bardzo podobał. Te dwa filmy o których napisałeś to jedne z moich ulubionych, ten też miał ich klimat. Nie rozumiem zupełnie osób które piszą, że film był beznadziejny. Może miały inne oczekiwania, tylko jakie??

ocenił(a) film na 7
pudelka_2

Bo niestety nie wszyscy lubią takie filmy. Słyszałam wypowiedź jednej amerykanki, podczas wywiadu telefonicznego Howarda Sterna z Johnnym Deppem. Otwarcie zapytała Johnny'ego dlaczego zagrał w takim "gównie". Ja osobiście uważam, że "Dziewiąte wrota" to genialny film. A patrząc na to, że reżyserem "Straconych dusz" jest również Polak, to możemy powiedzieć, że nasze kino wiedzie prym w tego typu czarnych opowiastkach. Ponadto jestem pewna, że Kamiński czerpał z dzieł Polańskiego: "Dziecko Rosemary", "Dziewiąte wrota". Widzę tu też sporo "Omena".

ocenił(a) film na 9
Karola_32

Ja doskonale rozumiem, że ktoś może mieć inny gust ale nie rozumiem wypowiedzi ludzi, którzy piszą że spodziewali się czegoś lepszego, tak jakby jednak lubili ten gatunek filmowy a po prostu coś było w nim nie tak. Koniec był "żałosny"? Były dwie opcje, albo ona go zabije albo nie, nie wiem która byłaby ciekawsza, ale chyba to by i tak nic nie zmieniło. Zasiadłam dzisiaj do tego filmu ze sceptycznym nastawieniem po przeczytaniu tylu negatywnych komentarzy, jednak naprawdę nie znajduje w nim większych nieprawidłowości. Bardzo chciałabym się dowiedzieć co waszym zdaniem było takie beznadziejne, śmieszne, żałosne konkretnie? Serio

JohnnyB

Proszę nie porównuj Adwokata i 9 Wrót do tego gniota! Tamte filmy uwielbiam, ten ma fajne zdjęcia i tylko tyle - zero klimatu, zero napięcia, jakoś tak zbyt łatwo bohater daje się przekonać "nawiedzonej" kobiecie... I tak można by wymieniać.
Jedyny plus to scena z dziewczynką w barze - troszkę zalatuje klasyką gatunku, ale zawsze się sprawdza :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones