PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=1472}

Stracone dusze

Lost Souls
5,9 4 486
ocen
5,9 10 1 4486
2,5 2
oceny krytyków
Stracone dusze
powrót do forum filmu Stracone dusze

ogólnie film chyba nie jest wart jakichś głębszych rozważań, ale jedna sprawa mnie rozwaliła. Skoro miały być spełnione konkretne warunki, żeby antychryst mógł się w niego wcielić, w tym brak chrztu, to dlaczego po prostu go nie ochrzciła ?!!!

ocenił(a) film na 4
annikki27

dobre pytanie:) sama po obejrzeniu filmu miałam dokładnie takie same wnioski co Ty, dlatego z ciekawości poszukałam informacji w necie no i z tego co przeczytałam wynika, że jeżeli chodzi o ochrzczenie dziecka sprawa jest prosta, natomiast jeśli w grę wchodzi chrzest dorosłego, który już zdążył sobie nagrzeszyć itd. to już trzeba go do tego odpowiednio przygotować co wymaga czasu i wtedy taki ktoś staje się katechumenem. Ale uważam, że w filmie powinno to być jakoś lepiej rozegrane.

ocenił(a) film na 5
glam_girl

zdecydowanie na niekorzyść filmu przemawia fakt, że po przeczytaniu Twojego postu siedzę , myślę i za nic cholerę nie mogę sobie przypomnieć o co w nim chodziło. Ale sądząc po ocenie, chyba mnie nie powalił:)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones