PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=32247}

Stracone lata

Running on Empty
7,6 2 345
ocen
7,6 10 1 2345
Stracone lata
powrót do forum filmu Stracone lata

Nie sądzę, żeby w Stanach dało tak się żyć przez kilkanaście lat z dziećmi. Co innego, jak dorosły pojedynczy człowiek gdzieś się zaszywa.

Nie da się też rozwijać talentu pianistycznego na treningowej głuchej klawiaturce. To naprawdę wymaga wielogodzinnych ćwiczeń na instrumencie. Zwłaszcza na początku. Chyba że ten chłopak to geniusz, jakiego jeszcze w historii pianistyki nie było.

ocenił(a) film na 9
Poprawiacz_napisowy

Jestem z zawodu muzykiem.
Talent pianistyczny bohatera filmu nie objawiał się w tym co on grał, jak trudne utwory i z jakim zapasem technicznym - ale z jaką dojrzałością i muzykalnością (Phoenix z tego co wiem sam się nauczył grać do filmu). I to zostało pokazane w filmie bardzo dobrze. Przy ogromnym talencie da się tak grać jak bohater filmu.

Poprawiacz_napisowy

Z tego, co wiem, przed jedenastym września, a zwłaszcza w czasach akcji filmu, większość spraw w USA dało się załatwić "na gębę". Jak myślisz, jak od zawsze rzesze nielegalnych imigrantów dawały sobie radę? No i jest to naprawdę wielki kraj...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones