PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=676288}
3,5 124
oceny
3,5 10 1 124
Strange Sounds
powrót do forum filmu Strange Sounds

Film przedstawia kobietę. Kobieta chodzi. Po domu, po polach, po lesie. Czasem zje jabłko. Czasem coś napisze w notesie, ale nie wiemy, co. Fabuły nie ma. Sensu nie ma. W finale idzie siwy dym. To tyle, możecie sobie darować oglądanie tego nieudanego eksperymentu.

Pod to wszystko podłożone jakieś niesamowite dźwięki, każdy inny, jakby ktoś testował bibliotekę z folderu "strange sounds". Może stąd tytuł.

Serio, to wygląda, jakby montażysta omyłkowo posłał zawartość folderu z odrzuconymi ścinkami zamiast folderu ze zmontowanym filmem.

Zawsze staram się znaleźć jakikolwiek pozytyw nawet w nieudanym filmie, żeby przynajmniej drugą gwiazdkę dać. Ale choć usilnie się staram, tu nie jestem w stanie.

ocenił(a) film na 2
pacheau_vaughn_fw

Dobrze jest prowadzona kamera i są ładne zdjęcia. To jest pozytyw ;)

ocenił(a) film na 2
mika_el

O, tak jedyny niestety...

ocenił(a) film na 2
pacheau_vaughn_fw

Ja się tak zmęczylam tym filmem, oczekując na to COŚ, co mnie poruszy, że zasnęłam, ale wróciłam następnego dnia aby dokończyć oglądanie, ale dawno nie widziałam tak nudnego, nieciekawego i nieudanego filmu:-(

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones