PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=733808}

Strategia mistrza

The Program
6,4 8 214
ocen
6,4 10 1 8214
5,4 5
ocen krytyków
Strategia mistrza
powrót do forum filmu Strategia mistrza

Film pędzi przez kolejne fakty, zupełnie bezrefleksyjnie. Choć jest dobrze zagrany, nawet dla nierowerowych widzów nie wnosi zbyt wiele - dostajemy kalejdoskop znanych z mediów scen, właściwie bez refleksji. W przypadku, gdy historia jest tak świeża i świetnie opisana gdzie indziej, przydałby się jakikolwiek suspens. W "Strategii Mistrza" właściwie go brak. Głównie z rowerowej perspektywy piszę o tym tutaj:
http://xouted.com/2015/11/the-program-strategia-mistrza/

Dla tych, którzy chcieliby bliżej przyjrzeć się procederowi, który uprawiał Armstrong, zdecydowanie lepszą propozycją będzie dokument Alexa Gibneya "The Armstrong Lie". A jeśli chcecie lepiej poznać, zwłaszcza osobiste, skomplikowane konsekwencje z jakimi wiązał się doping, pozycją obowiązkową jest "Mała Królowa".

Dobry Foster w roli głównej, pojawiający się w tle Dustin Hofman piosenki Radiohead i Leonarda Cohena nie ratują "The Program". Sorry :)

mt_jr

Zgadzam się z tobą. Ja jako fan kolarstwa spodziewałem się czegoś specjalnego w tym filmie a nie jedynie faktów przedstawionych niedawno w mediach.

ocenił(a) film na 5
mt_jr

Właśnie wróciłam z kina i są to dokładnie moje myśli. Spodziewałam się czegoś lepszego, ale cóż.

mt_jr

Film dobry, ciekawy, oddaje prawdę.
Trudno oddać pełnię faktów w 1,5h filmu...
NIemniej warto obejrzeć. Historią wstrząsająca.
wstyd panie Lance.
tfu!

ocenił(a) film na 10
Zooomer

Dokładnie!

ocenił(a) film na 10
mt_jr

Możliwe, że nagrali za dużo materiału i potem musieli skracać, stąd taki odbiór

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones