PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=856468}
5,8 15
ocen
5,8 10 1 15

Strefa zamknięta
powrót do forum filmu Strefa zamknięta

ustami kilkoro członków rodzin osób poległych w Smoleńsku. Głosy wyważone, bez nienawiści, pełne za to uzasadnionych pytań o to, co zrobili sowieci i polski rząd, by wyjaśnić tę tragedię. Wyszło na to, że nic dla wyjaśnienia, za to wszystko dla zamydlenia i sfałszowania. Stawiam tylko jedno pytanie: kto oszukuje i manipuluje? Każdy niech sobie sam na nie odpowie.

Krzypur

Dziwne rzeczy opowiadasz jeżeli w roku 2011 wyjaśniono tą katastrofę to czemu służy którykolwiek z filmów gargas? W 2011 publikowano też wyjaśnienia całemu światu. Jakie więc zamydlenie przez rząd? Coś takiego wynika ze wszystkich produkcji gargas, skoro wcześniej wyjasniono tą katastrofę to gargas zamydla wyjaśnienia, zafałszowuje je? na nic innego nie wygląda. Co oznacza "polegli w smoleńsku"? Polegli są na bitwach

Krzypur

Kto oszukuje i manipuluje? Jeżeli komisja przed filmami gargas wyjaśniła katastrofę anita gargas nie zna się na samolotach to oszukuje autorka filmu.

ocenił(a) film na 7
Bonus

Patrz na film, a moją wypowiedź przeczytaj ze zrozumieniem. Na samolotach nie trzeba się znać, ale na ludziach wypada.

Krzypur

Napisałes coś takiego "Stawiam tylko jedno pytanie: kto oszukuje i manipuluje? Każdy niech sobie sam na nie odpowie." moja odpowiedź padła "Anita Gartgas cie oszukuje" nie podoba się? Dlaczego? Uzasadniłem najlepiej jak umiem moją wypowiedź. Nie trzeba znać się na ludziach aby stwierdzić kim jest autorka Gargas. Proszę merytorycznie.

Krzypur

Długo jeszcze będziecie te bzdury wypisywać? Wstydu nie znacie.

ocenił(a) film na 7
jos_fw

O, pani nauczycielka. Mam klęczeć na grochu czy kochać inaczej?

Krzypur

Czy masz klęczeć na grochu czy lofciać inaczej? Wystarczy nie wspierać propagandy. Umiesz ułożyć logiczne zdanie albo czy umiesz samodzielnie bez pomocy odpowiedzieć sobie na pytania które sam zadajesz? Czy umiesz swoją odpowiedź uzasadnić?

ocenił(a) film na 7
Bonus

Raczej koło mnie.

Krzypur

Dziwną alternatywę kar sobie wytworzyłeś. Proponowałbym zacząć od krytycznego myślenia, potem już jakoś pójdzie samo - przede wszystkim przestaniesz powielać bezkrytycznie głupstwa.

ocenił(a) film na 7
jos_fw

Jednak belferka.

Krzypur

Jakieś kompleksy?

Krzypur

Od nauczycieli uczysz się życia ty nie masz zamiaru, wysiedziec zajęcia i do domu niczego nie przynieść. Proste pisanie do osoby która tyle lat po fakcie nie rozumie i nie wie, że katastrofę wyjaśniono. Tylko nie gadaj, że ty po prostu ten fakt pomijasz bo ktoś ci podpowiedział aby pominać podstawy przejśc do powtarzania informacji fałszywej aż do skutku.

Krzypur

Każdy sam sobie zrobi rachunek kto oszukuje. Lubiący fikcje stwierdzą rząd. Myślący ludzie sprawdzą dowody i według nich autorka kłamie nie pierwszy raz. Stara się nawet ustalać pewne kłamstwa jako rzeczywistość i rozwijać kolejne wersję bajki.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones