PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=9845}

Stuart Malutki 2

Stuart Little 2
5,8 22 830
ocen
5,8 10 1 22830
4,5 4
oceny krytyków
Stuart Malutki 2
powrót do forum filmu Stuart Malutki 2

tylko dla maluchów

ocenił(a) film na 6

Mogłabym napisać referat, a raczej rozprawkę pt. "Dlaczego "Stuart Malutki 2" jest filmem nie zyciowym ?"... Mogłabym, ale tego nie zrobię bo "Stuart Malutki 2" to film dla dzieci, a jak każdy film dla dzieci jest wyperfekcjonizowany (tzn. daleki od rzeczywistości)... Moim zdaniem film był o wiele przesłodzony... Zawołanie "Cześć Malutcy!" przyprawiało mnie o dreszcze... Dla najmłodszych film jest idealny, ale czy na ich rodzicach albo rodzeństwie zrobi takie samo wrażenie ?? Raczej nie... Żyjemy w czasach, w których filmom animowanym przewodzi "Shrek", "Epoka Lodowcowa" czy ostatnio "Gdzie jest Nemo?"... W nich każdy niezaleznie od wieku może znaleźć cos dla siebie... "Stuarcie Malutki 2" jest to arcytrudne...
Podsumowujac film oglądało sie DOSYĆ przyjemnie, ale bez rewelacji... Szkoda tylko, że nie widziałam pierwszej części "Stuarta"...

ocenił(a) film na 7
miriam_b

dla dzieci, bardzo pouczający film. rodzina jest po prostu idealna. mnie osobiscie przypadl do gustu kot (chyba Snowbell).

angelica

A ja i tak go lubię :) Oglądałam obie części i podobnie jak poprzedniczka kocham tego kota :P

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones