PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=860}

Stuart Malutki

Stuart Little
6,1 60 900
ocen
6,1 10 1 60900
5,6 9
ocen krytyków
Stuart Malutki
powrót do forum filmu Stuart Malutki

nie przesadzajmy

ocenił(a) film na 9

to jest film dla najmłodszych widzów. Cofam sie 10 lat wstecz i łezka mi sie w oku kręci.
pamietam jak oglądałem ten film z mamą. mialem, nie wiem, 4-5 lat.. sentyment

ozillo

Pierwszy film, na którym byłam w kinie.

ozillo

Niejeden film dla najmłodszych (vide kreskówki Disneya czy Don Blutha) jestem dziś w stanie obejrzeć bez zająknięcia, natomiast Stuart Malutki już przy pierwszym obejrzeniu wydał mi się infantylny w stopniu zabijającym zabawę z oglądania. Dzisiaj pewnie byłoby jeszcze gorzej.

ozillo

Jeden z najpiękniejszych filmów dla dzieci jak i dla dorosłych na świecie. Dzieci mają dzięki niemu przyjemną rozrywkę, a dorośli mogą zobaczyć obraz prawdziwej, wzorowej rodziny, z której można brać przykład. Bo gdzie znaleźć drugą tak kochającą się i solidarną ze sobą rodzinę? Piękny film i miło jest do niego wracać. A zatem "Malutcy górą!".

ocenił(a) film na 7
ozillo

Heh, ja też. Nawet obejrzałbym jeszcze raz, teraz, by zobaczyć co mi się w nim tak podobało, że jak byłem mały to paręnaście razy go oglądałem. Najlepiej pamiętam kolejkę (wyczapista była), ale z fabuły nic...

edwin20

Ja pamiętam kocura ;) tylko jak on miał na imię... jakoś od Śniegu bodajże.
I zawsze śmieszyło mnie nazwisko.

ocenił(a) film na 7
ardnaskela_filmaniak

Śnieżek... Też coś mi się przypomniało, taki biały puszysty kot, z czerwoną obrożą...

użytkownik usunięty
ozillo

no, mi tez.. ja to miałam 10 i byłam wtedy na tym kinie z klasa. Pamiętam to jakby to było wczoraj. Ale ten czas leci!

ozillo

dokładnie, świetny film dla dzieciaków, nie to co shrek czy tym podobne

ocenił(a) film na 6
ozillo

Miły, lekki i przyjemny film dla dzieci. Nie jest to nic nadzwyczajnego ani ponadczasowego, ale jako sześciolatka wraz z młodszym bratem bardzo lubiłam sobie oglądać Stuarta. Widziałam chyba paręnaście razy!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones