PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=5724}

Studenckie wakacje

Fraternity Vacation
6,4 427
ocen
6,4 10 1 427
Studenckie wakacje
powrót do forum filmu Studenckie wakacje

Uwielbiam komedie młodzieżowe z lat 80 - ten KLIMAT... Wtedy to się kręciło filmy sprawiające przyjemność - nie takie niesmaczne shity jak dzisiejsze American Pie czy Eurotrip...

Bruce_Lee

jedyny atut tego filmu to gołe babki - nienawidzę jak w dzisiejszych amerykańskich filmikach nie pokażą nic gołego, dlatego ten film ma niewątpliwy plus :)

Diallo

A dla mnie PLUS to rola Britt Ekland ale nie jedyny ;D bardzo fajna komedia ;p

ocenił(a) film na 9
Sidewinder

Film super, ale najbardziej mnie w nim urzekł ten klimat lat 80. Takie filmy to ja mógłbym bez końca oglądać :D

Bruce_Lee

Fajny film, mozna sie posmiac. Aarron Norris grala, żona Chucka...

Gold_Guitar

pomylka ona nazywa sie Sheree J. Wilson.. :p

ocenił(a) film na 8
Gold_Guitar

Tak trzeba przyznaC ZE ten film ma swoj klimat i jest taki naturalny ogladajac go nie czuje sie kolejnej kiczowatej komedi tylko prawdziwosci i ciezkiej pracy aktorow reasumujac glowny plus filmu to prawdziwosc

ocenił(a) film na 9
Bruce_Lee

Co do Britt Ekland - faktycznie, wiedziałem, że skądś znam tą kelnerkę ;) Niezapomniana Mrs Goodnight w małej (acz cieszącej oko) roli ;)

ocenił(a) film na 6
Bruce_Lee

Całkiem niezły filmik - polecam jeśli chcecie zobaczyć kilka znanych twarzy tylko w młodszym wydaniu :P Bardzo podobnym filmem jest Private Resort [1985] z Johnnym Deppem, ale ten jest lepszy :D
I LOVE 80's

ocenił(a) film na 9
gagarin77

Private Resort też fajny :) Ale i tak liderem komedii młodzieżowej lat 80 jest 'Zemsta Frajerów' :))

ocenił(a) film na 6
Bruce_Lee

Eeetam. Z młodzieżowych komedii z lat 80tych najlepszy jest film Ferris Bueller's Day Off [1986] 10/10.

Bruce_Lee

a Świntucha(w oryginale Porky's) widziałeś?? to jest kosior dopiero, jak nie oglądałeś to polecam

ocenił(a) film na 9
BlackShit

oglądałem kiedyś w TV ale to było późno i niewiele pamiętam :) odświeżę sobie go kiedy.

ocenił(a) film na 6
Bruce_Lee

Oglądałem go ładnych kilka lat temu na TV4. Szukałem go ale nawet tytułu nie znałem. Przypadkowo na niego trafiłem, daje 6 na 10.

ocenił(a) film na 8
Bruce_Lee

Siema Bruce - Jakbyś mógł się odezwać do Mnie na priv- Chcę Cię zapytać o tytuł pewnego filmu, a nie mogę do Ciebie wiadomości wysłać.

Bruce_Lee

Dla mnie cienki 2 śmieszne momenty i koniec dobry klimat lat 80 i dobra obsada na plus tylko to. 3/10.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones