PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=10004215}
5,3 2 813
ocen
5,3 10 1 2813
6,0 5
ocen krytyków
Studio 666
powrót do forum filmu Studio 666

Muzyczny komediowy horror klasy D. Z humorem dla takich właśnie filmów więc jak kogoś nie razi taki humor to się troche pośmieje. A fabuła, aktorstwo, efekty to wiadomo jak to z D. Ale muzycznie to było fajnie posłuchać choć nie grali swoich kawałków

Najlepszy tekst - dostawca żarcia, z wyglądu stary rockowiec, do Dave Grohla: uwielbiam Foo Fighters, jesteście moim ulubiony zespołem zaraz po Coldplay. ;-)

ocenił(a) film na 6

Jeszcze chyba nigdy nie napisałam komentarza na filmwebie, ale chodzi o Foo, więc... soory :-) Coldplay nie pierwszy raz zostało docenione, nazwa zespołu jest też na naklejce na zderzaku samochodu, za którym Grohl stoi w korku w teledysku do "Walk" (swoją drogą teledysk do "Walk" to całkiem ciekawa wariacja na temat "Upadku" z Michaelem Douglasem). Mina Grohla na widok tej naklejki - bezcenna ;-)

Co do samego filmu, nie spodziewałam się niczego innego, ponad to, co zobaczyłam, śmiałam się częściej, niż można było przypuszczać. Miło zaskoczyła mnie znikoma poprawność (a przecież dla niej pole do popisu zawsze się znajdzie). Footosi niemłodo już wyglądają, ale energia jest. Z tekstów urzekło mnie "Uwaga! Prącie na horyznocie!".

ocenił(a) film na 6

Będzie można to obejrzeć w kinie?

użytkownik usunięty
schaumoloczek

to był chyba jednorazowy seans w kinach Helios.

ocenił(a) film na 6

Szkoda, ale zazdroszczę. Mam nadzieję, że będzie mi dane obejrzeć te jatkę w kinie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones