PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=35844}

Studnia i wahadło

Pit and the Pendulum
7,0 2 614
ocen
7,0 10 1 2614
7,2 5
ocen krytyków
Studnia i wahadło
powrót do forum filmu Studnia i wahadło

niestety w polsce nie ma kultu starych produkcji filmowych ( co najwyzej paru zapaleńców) ja sam nie mialem okazji obejrzec tego filmu, ale po przeczytaniu rewelacyjnego opowiadania EA Poe- musze jakąs ten film sobie załatwic ;-))))

ocenił(a) film na 7
dr_E__Brown

Jeśli by coe interesowalo to posiadam ten film na divx`ie :-)

użytkownik usunięty
stoned_rider

a jaka jest możliwość kontaktu z Tobą?
chętnie wszedłbym w jego posiadanie.

też mam go w divixie. z jednym problemem - nie mam napisów. czy ktoś ma napisy i jest w stanie mi przesłać (nie ma w necie - szukałem)

ocenił(a) film na 10
dnaoro

napisy juz sa w necie. napisy.org
*******
pozdrawiam floyd

stoned_rider

jak mozna sie z toba skontaktowac w sprawie tego filmu?????

krzysiaek

Mnie jakoś aż tak stare filmy nie przekonują... gg 5473221

stoned_rider

chętnie się wymienię, poszukuję tego filmu, napisz na dvd_gazeta@wp.pl, dogadamy się, mam sporo horrorów i nie tylko

dr_E__Brown

"niestety w polsce nie ma kultu starych produkcji filmowych" - to nie kult to piractwo

piotrek88

piotrek888 - yyyy, jakie piractwo ? Poprosze o wyjasnienie.

ocenił(a) film na 10
Luke_82

wlanczaj na ale kino , co jakis czas tam to ostatnio leci , tam takie stare filmy puszczaja.

Poznaj_Rzeznika

Wczoraj leciało na AXN S-F ;)
Co do filmu to ujdzie.

SlowDown

film oglądałam z.. 15 lat temu na tvp1 lub tvp2, byłam wtedy dzieckiem, ale pamiętam, że byłam pod wrażeniem (raczej nie należę do fanów horrorów)ciekawe, czy moje wspomnienia i wyobrażenia o filmie przez lata nie urosły do rangi jakiegoś mitu, może kiedys uda się jeszcze obejrzeć.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones