PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=804145}

Styks

Styx
5,8 864
oceny
5,8 10 1 864
6,3 3
oceny krytyków
Styks
powrót do forum filmu Styks

Dziwny film .

ocenił(a) film na 5

Niespójny . Ładne zdjęcia . Dobra gra głównej aktorki. Niby wszystko ok , ale... Co setki uchodźców robiły na malej łódce na Atlantyku , prawdopodobnie poniżej Wysp kanaryjskich ? Tam jest Senegal, z tego kraju nie ma uchodźców. Nigeria , Ghana , Wybrzeże Kości Słoniowej ? Tam nie ma wojny to po pierwsze . Imigranci z Afryki płyną do Europy przez Morze Śródziemne , nie ... przez Atlantyk . To jeden nonsens. końcówka filmu ciężka do zrozumienia. Aby nie spojlerować nie napiszę co , ale dla mnie totalny nonsens . Zmarnowany potencjał.

ocenił(a) film na 8
ChrisKrasz

a ja mysle ze to byly sygnaly z roznych zakątków... 350, 500, potem znow powtarza sie 350, a tu bylo max 50...

ChrisKrasz

To wykorzystaj ten potencjał i nakreć swój film mądralo

ocenił(a) film na 5
rarra

Ja nie jestem filmowcem , tylko odbiorcą . Jesli pójdziesz do restauracji i Ci podadza niesmaczne jedzenie , to masz prawo o tym powiedziec ? Czy też powinieneś usłyszeć od kelnera - To ugotuj swój własny , mądralo -

ocenił(a) film na 3
ChrisKrasz

Ha ha dobra odpowiedz :D.Co do filmu jak dla mnie zwykła nuda i bezsensu akcja.Najpierw babka ratuje tylko jednego młodego murzyna,odpływa z nim żeby mu pomóc a na innych się wypięła.Dopiero pod koniec zdecydowała się żeby podpłynąć,ale było już praktycznie za późno.Mnie ten film wynudził,prawdziwy dramat.

ocenił(a) film na 6
ChrisKrasz

A jakie to ma znaczenie gdzie się toczy akcja? Film nie musi się odnosić do bierzących wydarzeń. Problem uchodźców z Afryki to cykliczny, powracający motyw.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones