PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=804145}

Styks

Styx
5,8 864
oceny
5,8 10 1 864
6,3 3
oceny krytyków
Styks
powrót do forum filmu Styks

Jak by trafiła na samotny statek inżynierów to pewnie by ja ubogacili gwałtem oraz obcięciem głowy w realu. Wystarczy poznać ogólną narrację tych uchodźców

ocenił(a) film na 8
hetmantomekh

I znowu wypowiedź pełna stereotypów. Obrzydliwe.

Agatonik

skads sie te stereotypy biora. w 2018 roku poderznieto gardla dwom turystkom w Maroku. warto poczytac. w tym samym bodajze roku dwoje amerykanow zadzganych lub przejechanych w Tadzykistanie. twierdzili ze zli ludzie nie istnieja. Pakistan - na porzadku dziennym gwalty i honorowe zabojstwa kobiet. Europa zachodnia - morderstwa, gwalty, rozboje dokonywane przez 'inzynierow'. mozna pisac i pisac

ocenił(a) film na 8
fellas

I tak samo można pisać o morderstwach, strzelaninach, gwałtach ludzi każdej innej narodowości i wyznania

Agatonik

zgadza sie, Polacy tez gwalca i morduja ale sciaganie ludzi ktorzy powieksza zla statystyke jest abberacja. porownywanie naszej rzeczywistosci do tego co dzieje sie np w Pakistanie jest delikatnie nazywajac nietrafne

ocenił(a) film na 1
Agatonik

Nic bardziej mylnego - pracowałeś może w ośrodku dla tych uchodźców? Pewnie nie masz nawet wyobrażenia kim oni są a ja mam. Tam zwykłe dziecko gdybyś był sam na sam z nimi by cię zatłukło bo już tak jest nauczone. Tam nie było by przytul tylko pierwszą lepszą szpilę by ci wraziło w oko. A statystyka że 90% przestępstw ogólnie popełniają oni - tak zaproś ich do siebie do domu, zobaczymy jak długo pożyjesz naiwna osobo omamiona przez niemieckie media.

ocenił(a) film na 8
hetmantomekh

A masz wyobrażenie, czy doświadczenie?

Agatonik

...moja znajoma jeszcze przed czasami wielkiej emigracji... poznała mieszkańca Egiptu na wymianie studenckiej w Szwecji. Ponieważ była zakochana... pojechała z nim zapoznać jego rodzinę. Tam widziała ich kulturę na własne oczy i z uwagi na zero szacunku zarówno do niej, jak i pozostałych kobiet w domu i na ulicy uciekła od gościa (z problemami, bo paszport oddała wchodząc do domu). Podczas ucieczki o mało nie została zgwałcona przez "nieprzypadkowych" Arabów na których wsadził ją taksówkarz przed lotniskiem (miała szczęście, że przypadkiem naszedł na tę akcję rosły Litwin o 50cm w kablu... który nie bał się trzepnąć w ryj.

Była w Kairze jeden dzień.

ocenił(a) film na 8
crocidura

Faktycznie, bardzo przykre doświadczenia. Rozumiem.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones