PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=237616}
4,4 23
oceny
4,4 10 1 23
Sucker
powrót do forum filmu Sucker

Zapewne kolejny gniot z pod znaku VAMPIRE`S...

użytkownik usunięty
Marucins

Nie krytykuj jeśli nie widziałeś. Nawet niewiesz jak daleko jesteś od prawdy.

It's the TROMA baby, YEAH! :)

ojj naprawde swietny film... kolejne DNO, co ty gadasz. Jesli zadowalasz sie czyms takim nie ma co komentowac nara.

użytkownik usunięty
Marucins

Stary... Jeśli bierzesz tę produkcję na poważnie, to rzeczywiście filmem dobrym nazwać tego nie można.

To jest TROMA. Tutaj trzeba podejść z dystansem.
Wierz mi, to wszystko było zamierzone :)

Poza tym przyczepiam się do tego, że użyłeś słowa "zapewne", co sugeruje w sposób dobitny, iż filmu nie widziałeś. Nie baw się proszę w recenzentów z "wybiórczej", którzy jadą filmy nawet ich nie obejrzawszy.

użytkownik usunięty
Marucins

Cechy poniekąd defninicyjne produkcji wytwórni Troma:
- drewaniane aktorstwo
- scenariusz pisany na kolanie
- łamanie wszelkich tematów tabu
- nawiązania do poważniejszych produkcji z gatunku
- wisielczy humor
- spora ilość niewysublimowanej erotyki
- ogólna "bzdurnota" :)

Jeśli zasiadając do tego filmu spodziewałeś czegoś innego, to nie dziwię się Twej reakcji.

Ze stajni wiadomej wytwórni polecam:
Tromeo i Julia
Surf Nazis Must Die
Toxic Avenger
Blondes Have More Guns

Spoko widze iz sie dogadalismy :)

Posta napisalem (12 lutego 2006) do tego czasu duzo moglo sie zmienic. Tak film widzialem, zmusilem sie do tego hihi. Cos mnie ciagnie do tych filmow z Vampirami (ogolnei tej tematyki).

użytkownik usunięty
Marucins

Luzik :)

Oj mistrzu... jeśli ciągnie cię do filmów z wampirami to... hmmm... no zmarwić Cię muszę... dobrych produkcji w tym temacie niewiele uświadczysz.
Sam z czystym sercem polecić mogę jedynie "Dracula" Copolli, "Draculę" kalsyczną z lat 30stych z boskim Belą Lugosim, "Shadow Of The Vampire" pana Merhige, "Nosferatu" zarówno oryginał jak i remake Herzoga... a dalej to już wybitnie cieńko...
No... może parę produkcji by się znalazło, ale o tym mogę za tydzień, bo dzisiaj jestem mocnno "nie w formie" (jeśli wiesz co mam na myśli ;)), a jutro zaczyna się u mnie tygodniowy wypad.
Zresztą, jeśli chcesz żebym Ci coś polecił to przypomnij się bądź tutaj, bądź na moim blogu (grrrr.... jak ja nie lubię tego określenia).

W każdym razie - pzdr

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones