PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=588382}
3,3 128
ocen
3,3 10 1 128
Sudor frío
powrót do forum filmu Sudor frío

Zacznijmy od tego że to tylko dwóch schorowanych staruszków gdzie ja sama bym ich dwóch na raz zalatwila, a ten facet od nich uciekał zamiast z nimi walczyć. Druga sprawa ta dziewczyna która byla wysmarowana nitro szła po schodach tylkiem (o tym typie nawet już nie wspomne) tylko po co? przecież stóp nie miał wysmarowanych bo w łazience na kibel włazila. Dodam jeszcze że cała trojka chowała sie od dziadków na widoku i nie wierze że nikt by ich nie zobaczył.
takich absurdow w tym filmie jest multum.

ocenił(a) film na 2
diavolo0801

najlepsza byłą muzyka

ocenił(a) film na 2
loozack

Ta muzyka mnie strasznie irytowała.

ocenił(a) film na 2
diavolo0801

a mi sie podobała, nie wszystko ale połowa tego co zaprezentowali w tle była całkiem fajna....mimo ze nie lubię takich klimatów

ocenił(a) film na 7
loozack

dla mnie jako komedia lepsze niż większość filmów produkowanych ostatnio. Film rewelacyjny! nie jako horror, ale jako komedia. zmienić kategorie, dodać troche komediowych tekstów i film zrobiłby furrore ;) ode mnie 7/10 za świetną fabułe i gonitwę z balkonikiem! ;D

ocenił(a) film na 3
diavolo0801

Dużo lepiej dla filmu wyszłoby, gdyby zrobili go w stylu Rec 3. Bo jako horror to strasznie słabo wypada.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones