PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=853069}

Twilight's Kiss

Suk Suk
7,1 521
ocen
7,1 10 1 521
7,3 6
ocen krytyków
Suk Suk
powrót do forum filmu Suk Suk

Subtelnie i delikatnie opowiedziana historia dwóch mężczyzn którzy przez całe życie żyją ze swoimi rodzinami, dziećmi, wnukami... a jednak też mają swoje intymne skryte życie. Temat i film wyjątkowy, delikatnie i subtelnie opowiedziany. Życie gejów po 60... chyba nie wielu zainteresuje.

robbob

Natrafiłem na film, można rzec przypadkiem, poszukiwałem produkcji o tematyce LGBT i zaciekawił mnie opis produkcji, nie żałuje czasu obraz subtelny, nie tyle słodki ile uważam również gorzki, zwarzywszy na sytuacje żony kobiety, jestem zdania, że przeczuwała, iż mąż ma tajemnice, ale bała się poznać prawdę. Na uwagę zasługują również dwa wokalne utwory, niestety nie znalazłam informacji przez kogo wykonywane.

ocenił(a) film na 7
robbob

A mnie właśnie ostatnio taka tematyka zainteresowała. Szczerze mówiąc zwykle nudzą mnie filmy o miłości młodych ludzi. To już było, oglądało się wiele razy. Życie miłosne osób starszych jest dużo bardziej intrygujące. Na odkrywanie własnych pragnień i poszukiwanie nowych doświadczeń nigdy nie jest za późno, a film "Suk Suk" jest jedną z lepszych produkcji na ten temat. Gdyby ktoś szukał czegoś podobnego, to osobiście polecam również "When I'm Sixty-Four" z 2004 roku (ciepły i bardziej optymistyczny).

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones