PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=691656}

Hide and Seek

Sum-bakk-og-jil
6,2 354
oceny
6,2 10 1 354
Sum bakk og jil
powrót do forum filmu Sum-bakk-og-jil

Ciekawy film, który szybko wciągnie widza. Początek zagadkowy i nastrojowy, tajemnicze miejsce, niejasne powiązania między postaciami i dość makabryczna zbrodnia, niestety druga połowa filmu już słabsza zdecydowanie, nagle wszystko wiadomo a film trwa i trwa, choć domyślamy się zakończenia, a nawet ostatniego kadru.

Coś co ogromnie rzuca się w oczy a nawet przeszkadza w odbiorze to rozkrzyczany koreański, gdzie nawet dziewczynka prosząca o jogurt wrzeszczy niemiłosiernie. Może w wersji z lektorem byłoby lepiej.

Polecam :)

ocenił(a) film na 5
Whiskerss

Zgadzam się, film niezły ale końcówka tragiczna.

ocenił(a) film na 7
Whiskerss

Film wciągający od pierwszej minuty. Zagadkowa postać, ciekawa intryga. Wszystko wyjaśnia się dość wcześnie, jednak nie czuje z tego powodu żadnego rozczarowania. Świetnie ukazane plenery i super muzyka, muzyka naprawdę mi się mega podobała i potęgowała odbiór filmu. Zgadzam się, że koreański w tym wypadku strasznie irytuje, jednak po kwadransie człowiek przestaje myśleć o języku a skupia się na fabule. To był mój pierwszy koreański film i nie żałuję ani jednej minuty.

ocenił(a) film na 6
Whiskerss

Klasyczny przykład naprawdę dobrego thrillera zepsutego komiczną/absurdalną końcówką. Co do rozkrzyczanego koreańskiego- oni już tak mają, kwestia przyzwyczajenia ;)

ocenił(a) film na 6
Whiskerss

Koreański mrok, rozświetla hollywood'zkia wizja... a szkoda, bo film (po za końcówką) jest ciekawy.

ocenił(a) film na 5
Whiskerss

SPOILER.....w wersji z lektorem? dzieci krzycza w wiekszosci jak cos chca, zwlaszcza te rozpieszczone. to normalne. nie ma sie co czepiac. dalbym 7 ale niestety ten facet powinien sobie z babka poradzic. nie mogla miec zwykla kobieta tak duzo sily by sie chlop musial pocic z mocowaniem. przegieli z tym pale. klimat filmu dobry. nie uwazam zeby sie ciagnal niepotrzebnie. mi zlecialo szybko. co z tego ze wiadomo poznej kto zabija?

revived

O właśnie, że też facet nie potrafi dać sobie rady! To miało mi zepsuć trochę oceneę filmu, jednak biorąc pod uwagę ze na filmach w ocenie 6-niezły- bywa, że się nudzę, tutaj fabuła mnie wciągnęła tak, że nie poczułam upływu czasu i przez to zostanę przy 7

ocenił(a) film na 5
joka_2

7 też sprawiedliwie ;)

ocenił(a) film na 5
Whiskerss

A mieszkasz w Polsce ? Bo u nas na każdym kroku ludzie dra mordy.

Szybszy

ha ha nie, ale to tylko takie poboczne spostrzeżenie, które nie wpłynęło na ocenę filmu.

ocenił(a) film na 6
Whiskerss

Czytając Twój post chciałem dać sobie spokój z tym filmem, ale ciekawość wzięła górę. Mimo, że po godzinie wyjaśniło się co i jak, to w dalszej części filmu jest sporo akcji i wg mnie nie jest to minusem.

kryslav

Też się cieszę, że obejrzałam.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones