PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=32255}

Suma wszystkich strachów

The Sum of All Fears
6,6 34 857
ocen
6,6 10 1 34857
6,8 4
oceny krytyków
Suma wszystkich strachów
powrót do forum filmu Suma wszystkich strachów

Totalna prażka na wstępie. Co to za format "pognieciony" 13:9? Czy może mam uszkodony telewizor.
Affleck śpi na 120cm łóżku.. LOL.

dj_who

hehe, fajnie że nie jestem sam :) debata prezydencka w toku :D :D :D

czekam na posta :)

ocenił(a) film na 7
razor_17

format jest o.k. dla tych którzy mają tv 16:9,pewnie zle to wygląda w stary tv 4:3.......

ocenił(a) film na 7
vvito

na tv 16:9 jest wporządku? bo to nie jest ten format tylko "z leksza" ściśnięty. Mnie to drażni ogromnie. Wydaje się, że to kinowy przeskalowany do 16:9. już wolałbym takiego "śledzia" na moim 4:3.

ocenił(a) film na 6
dj_who

ja już wysiadam, nie wciągnął mnie film wcale :/

ocenił(a) film na 9
dj_who

Ten format to chyba zmienili tylko w niektórych scenach, żeby nie obciąć obrazu. Świetny film. Za każdym razem trzyma mnie w napięciu ale te reklamy wyprowadzają mnie z równowagi. Bezczelni są z tym, że te spoty kończące reklamy tak naprawdę nie kończą reklamy tylko ją przerywają i nie wiadomo czy film zaraz będzie czy znwou jakaś badziewna reklama

ocenił(a) film na 7
Hawkins

całość jest taka. a nie trzeba nic obcinać, starczyłoby gdyby zachowali proporcje. to chyba podstawa a nie to żeby "cały" ekran wykorzystać.

ocenił(a) film na 7
dj_who

Proporcje są zachowane jeśli w telewizorze o formacie 16/9 ustawisz format 16/9,wtedy masz oryginalny obraz z czarnymi pasami u góry i dołu ekranu,w takim formacie jest ten film oryginalnie wydany na dvd....już wcześniej pisałem,że problem z prawidłowym odbiorem tego formatu mają tylko stare telewizory 4/3.....

ocenił(a) film na 6
dj_who

-Co z prezydentem?
-Wszystko dobrze
-A co z moją żoną?

:D:D:D (bez komentarza):PD

Ci co oglądają ten film to wiedzą o co chodzi :D

ocenił(a) film na 7
sebek_24

no ja ten dziwny ekran zauważyłem podczas rozmowy Affleka z Freemanem w tym gracie przed domem tego pierwszego, normalnie ten samochód był szerszy niż dłuższy :) i wnerwia mnie strasznie to, że nie wiadomo kiedy reklama sie skończy, bo raz trwa 15 minut a raz 2, ale to wszystko po to, żeby człowiek nie odchodził od telewizora, tylko chujom trzepał kase oglądając reklamy... powinien być w rogu taki jakby timer czy coś, gdzie by się czas odliczał do końca, a nie, że nawet nie można iść spokojnie do kibelka, bo nie wiesz, czy już film leci, czy nie :/

ocenił(a) film na 7
Mnih

nigdy nie dadzą takiego timera, bo wtedy wiedziałbyś ile masz czasu i na ile możesz przełączyć na inny kanał, albo ile masz czasu żeby sobie zrobić kanapke ;) Nikt by nie ogladał wtedy tych kurewskich reklam, a na to te złodziejskie cwele nie pozwolą...

ocenił(a) film na 6
dj_who

Na telewizorze 16:9 po rozciągnięciu do rozmiaru ekranu wyglądało elegancko. W sumie to mi odpowiada, ale niestety na telewizorach 4:3 nie mogło to dobrze wyglądać.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones