PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=32255}

Suma wszystkich strachów

The Sum of All Fears
6,6 34 858
ocen
6,6 10 1 34858
6,8 4
oceny krytyków
Suma wszystkich strachów
powrót do forum filmu Suma wszystkich strachów

Słaby filmik

ocenił(a) film na 7

Gra była o wiele lepsza. A to żadkość. Mi się ten film nie podobał.

Informatyk

Gra ?? :) porównaj stary film do książki (osobiście nie czytałem) ale jest to film na podstawie KSIĄŻKI a nie GRY :P:P:):):) Pozdrawiam :):)

ocenił(a) film na 1
Crazy_Ivan

Ja czytałem. Ten film wypada przy książce jak zdezelowany Trabant przy Mercedesie. Najgorsza ekranizacja książki TC.

Eddie_8

Właśnie czytam książkę i tak się zastanawiam dlaczego ten film aż tak bardzo się od niej różni?Rozumiem,że to luźna adaptacja powieści,ale dlaczego aż tak bardzo luźna?No,ale film (nie zwracając uwagi na książkę) jest naprawdę całkiem niezły!

ocenił(a) film na 1
Informatyk

ten film to porażka, tradycyjna prosta fabuła sporo efektów i wątek patriotyczny jak to ktoś chce zaatakować hAmeryke lub wywołać wojnę która ją zniszczy i oczywiście dzielni hAmerykańscy agenci czy wojskowi na koniec rozpier.. wszystkich tradycyjna płytka fabuła dla mas mająca na celu wzniecić patriotyzm. A co do książki to nie czytałem i po takim filmie nie zamierzam. ocena 2/10

excommunication

Z tą porażką uważam, że trochę przesadzasz, no ale każdy ma własne zdanie. A książkę naprawdę polecam.Jest o wiele lepsza niż film. Jest w niej mnóstwo ciekawych wątków, których oczywiście w filmie zabrakło.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones