PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=877252}
6,6 6 305
ocen
6,6 10 1 6305
6,5 30
ocen krytyków
Sundown
powrót do forum filmu Sundown

Tim Roth swoją tajemniczością oczywiście potrafi budować napięcie. Ale to dla mnie zdecydowanie za mało, żebym jakoś mocniej zaangażowała się w ten film. Kwestie społeczne albo przemocy niby były, a tak jakby ich nie było. Był film, poświęciłam mu ponad godzinę a spokojnie w tym czasie mogłam zrobić coś sensowniejszego. Zobaczyć i zapomnieć.

ocenił(a) film na 8
Agatonik

Nie zgadzam się . Jak dla mnie to wspaniały film z bardzo zaskakującym zakończeniem . Człowiek który przez caly film wzbudzał moją niechęć , na końcu okazał się być w głębokiej depresji i chciał uchronić swoich bliskich przed traumą swojego odejścia jako kochany członek rodziny. Sprawy społeczne ? To nie ten film i nie było w nim na nie miejsca.

ocenił(a) film na 5
ChrisKrasz

Jak to nie było miejsca na kwestie społeczne - to po co było tyle o gangach? ale tak naprawdę ten wątek też niewykorzystany. Szanuję Twój odbiór filmu. Ja się od niego odbiłam.

ocenił(a) film na 8
Agatonik

:-)

ocenił(a) film na 7
Agatonik

Ale przyznasz, że poświęcasz swój czas na większe gnioty.

ocenił(a) film na 5
Bokciu

Przyznaję, na przykład Avatar

ocenił(a) film na 7
Agatonik

I tu możemy sobie podać ręce. Ja nawet nie poświęciłem minuty na ten film. Z góry założyłem, że to nie może być dobre...ewentualnie w kategorii "gry komputerowe".

ocenił(a) film na 7
Bokciu

(do wątku) Trafnie Chris. Nie wszędzie i nawet lepiej mniej szukać wielkiego sensu i pompatycznych metafor. Sundown nie ma miażdżyć czy dotykać, jedynie pokazuje. Spokojnie i tajemniczo, co moją uwagę utrzymało przez całość. Podobał mi się, mimo że nie dostrzegłem gigantycznej głębi, i dobrze.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones