PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=877252}
6,6 6 308
ocen
6,6 10 1 6308
6,5 30
ocen krytyków
Sundown
powrót do forum filmu Sundown
ocenił(a) film na 9
znawcawszystkiego

Mnie tez opadła szczęka. Zaskakująco niskie noty ma ten film, bo mimo powolnej akcji trzyma w napięciu tak, że ciężko wysiedzieć

ocenił(a) film na 7
znawcawszystkiego

Zgadzam się.Powolna akcja,niby nic się nie dzieje i nagle bum,strzelanina,co się stało ?,i znowu powoli wszystko sobie płynie w wakacyjnym klimacie.Warto obejrzeć ,solidny dramat.

ocenił(a) film na 7
znawcawszystkiego

Możesz wytłumaczyć mi, prostemu człowiekowi, dlaczego film jest dla "mądrzejszej" części społeczeństwa? Film jest prosty w swoim przekazie i nie sądzę żeby tylko wybrani, tacy jak ty go zrozumieli. Wytłumacz może plebsowi dlaczego film nie jest skierowany do nich.

przem

Mogę, tylko, że mi nie zależy na tym, żebyś zrozumiał.

ocenił(a) film na 7
znawcawszystkiego

Ale zaskoczenie, złapałem farmazona. Wiem, ale nie powiem... Haha. Zdradzę ci jeszcze na koniec małą tajemnicę. Też wiem o czym jest ten film, jak i 99% ludzi, którzy go widzieli, ale nie jestem takim zadufanym w sobie narcyzem, żeby pisać frazy o "mądrzejszej części społeczeństwa".

przem

Nie masz zielonego pojęcia o czym jest ten film, skoro uważasz, że 99% społeczeństwa go zrozumiało, bo 99% społeczeństwa to właśnie takie przemy i dlatego jest taka, a nie inna ocena.

ocenił(a) film na 7
znawcawszystkiego

Dobrze by było jakby tacy znawcywszystkiego edukowali takich przemów, żeby doświadczyli czasem, w swoim marnym zyciu, tez takiego samego oświecenia i chociaż maleńkiej cząstki tej wielkiej wiedzy i mądrości. Wtedy ocena na pewno będzie wyższa.

przem

... i tym miłym, sarkastycznym akcentem kończymy dyskusję.

ocenił(a) film na 4
znawcawszystkiego

Co tu polecać? Film prosty jak drut, chory kolo ma w 4 literach swoją rodzinę, swym zachowaniem prowokuje śmierć żony. Jak mu się odwidziało dobre życie to trzeba było zachować się godnie, poinformować krewnych jakie podjął decyzje, a nie wplątywac ich w tarapaty które skończyły się tragicznie.

Na dodatek zakończenie wskazuje, że olał dopiero co nowo poznaną partnerkę która pewnie też już wiązała z nim jakieś nadzieje na przyszłość, ewentualnie był aż takim prostakiem, że wziął ją sobie żeby jeszcze co nieco poużywać no ale tak nie robi przyzwoity człowiek.

Osobiście odradzam seans, reżyser za wiele nie przekazał w ciągu tych 70 minut, a jeszcze dodatkowo przeciągał sceny żeby mu się film nie zamknął w 60 minutach bo pewnie nie dostałby dofinansowania.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones