PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=115332}
6,4 21 483
oceny
6,4 10 1 21483
6,6 16
ocen krytyków
Super Size Me
powrót do forum filmu Super Size Me

W filmie pokazane byly stolowki szkolne w Ameryce i negatywne nawyki zywieniowe ktore podchwytuja tam juz od malego dzieciaki. Na pewno nie jest to do konca w porzadku ale pytanie co maja powiedziec dzieciaki w Polsce ktore bardzo czesto chodza niedozywione.
Osobiscie szkole podstawowa i liceum (Trojmiasto) mam juz dawno za soba ale pamietam ze zawsze mnie i moich rodzicow irytowal fakt ze nie mamy w szkole nawet stolowki gdzie za wlasne pieniadze moznaby wykupic posilki. Jedyne co funkcjonowalo to tzw. prywatny szkolny sklepik gdzie sprzedawano napoje, slodycze, przekaski i prawdopodoobnie w/g mnie gorsze i mniej zrdrowsze od tych w MCDonaldzie odgrzewane w mikrofalowce mrozone fast-foody! Wiem ze w niektorych szkolach sa prawdziwe stolowki ale chyba nie nalezy to krajowych standardow.

Alan83

Czasy się zmieniaja. teraz dzieciarnia zamaist biegać po podwórku sterczy przed komputeram wcinając czipsy, fast-food'y, słodycze i pijąc kolorowe napoje.

ocenił(a) film na 10
Alan83

Wiem dokładnie jak jest produkowany hamburger w MC. "odgrzewane w mikrofalowce mrozone fast-foody!" - nic nie jest odgrzewane, wszystko jest pieczone na miejscu, mrożone przychodzą produkty, np mięso, bułki - są schłodzone.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones