PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=115332}
6,4 21 453
oceny
6,4 10 1 21453
6,6 16
ocen krytyków
Super Size Me
powrót do forum filmu Super Size Me

czego to dowodzi ? że żrąc non stop coś ci zaszkodzi ? Podam przykłady :
Żarcie w nadmiarze marchewek powoduje ze skore mamy jak zółtaczka , za duzo kawy nie pobudza
a prowadzi do niepokoju , mdłości ....tak więc czego dowodzi ten debilny film ? że nażreć się steków
i bułek zaszkodzi ? wg mnie Mcdonalds wcale nie jest tak szkodliwy jak ten kretyński program
pokazuje....czysta wołowina , miekka bułka i jakis tam majonez...tez mi cos ....gdy zjesz to raz na
jakis czas nic ci nie będzie i tyle . moja ocena minus miliard na 10 !

ocenił(a) film na 6
Mihail85

Eksperyment beznadziejny to prawda, dziwne żeby mu nie zaszkodziło. Za to zdanie "czysta wołowina, miękka bułka" mnie rozbawiło, gdzie naczytałeś się takich bzdur? Przecież to jest chemia, żarcie z maka smakuje jak jesteś głodny bo pięknie pachnie i apetycznie wygląda. Za małolata często się zajadałem w maku i często szły z kumplami zakłady kto ile zje. Po zjedzeniu około pięciu burgerów to żarcie zmienia smak, normalnie czuć świństwa które dodają. No i co z człowieka wychodzi po takiej kolacji to nie jest normalne.

czarkowskY

w teorii Prawdziwy kotlet do hamburgerów jest z czystej wołowiny....w różnych krajach w McDonalds róznie się to robi....mozliwe że czegoś tam dodają ....ale podejrzewam że to cos tak jakby zjeśc tego rogalika seven days czy jak mu tam....zjesz jednego czy dwa to co ci sie stanie ? nic . Film jest pewnie sponsorowany przez leniwych śmierdzących grubasó ktorzy beczą i kogoś muszą obarczyć winą za swoje tłuste dupska .

ocenił(a) film na 6
Mihail85

Coś w tym może być, w końcu to Ameryka.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones