PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=115332}
6,4 21 481
ocen
6,4 10 1 21481
6,6 16
ocen krytyków
Super Size Me
powrót do forum filmu Super Size Me

... to nachodzi mnie nieprzeparta ochota na konsumpcję sporej ilości frytek. Nie wiem czy takie było pierwotne zamierzenie autorów...

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
użytkownik usunięty
Lecho1523

Ty zakompleksiony robaku marnujesz czas na wyszukiwanie jakichkolwiek moich wypowiedzi i przypieprzanie się ze swoimi wieśniackimi "tekstami"??? BUAHAHAHA!!! :D Jesteś jeszcze większym idiotą i chodzącym kompleksem niż myślałem! Sp...laj do swojej dziury z której wypełzłeś bo żal w człeku zbiera jak na takiego patrzy! :)

Ty tępy grubasie , chciałem ocenić ten film i zobaczyłem w dolę twoją głupią wypowiedź , myślisz że bym marnował czas na jakiegoś grubasa ze zmywaka w McDonaldzie , co zachciało się pracy za granicą i nie ma za co wrócić do kraju ? HAHAHA

użytkownik usunięty
Lecho1523

Hehe... ty tępy, brudny i śmierdzący wieśniaku, nie gadaj tylko szoruj mi buty, bo tylko do tego się nadajesz. :) A co do wracania... jak czytam takich zakompleksionych dziadów jak ty... cała chęć przechodzi. Ale spoko, ja doskonale rozumiem, że jak widzisz, że ktoś prowadzi życie o jakim ty możesz tylko marzyć, to ci się zęby zaciskają i żółć wylewa - to norma w przypadku takich tępych, prymitywnych i zwyczajnie głupich humanoidów jak ty.
Aha, jescze coś ci podpowiem, tak na przyszłość żebyś się już nie ośmieszał TY ZAŚCIANKOWY KMIOCIE ZE WSI TRÓJ"MIASTO" - akurat tutaj gdzie teraz mieszkam nie króluje MD, o czym byś doskonale wiedział, gdybyś nie był żanującym zerem, wsiokiem, kimś po kim mógłbym się co najwyżej przespacerować i napluć z góry. To tyle... narazie robaku! :)

Japa grubasie , udowodnij że masz to wszystko , widzisz nie udowodnisz mi zakompleksiony internetowy gruby napinaczu kablowy.

użytkownik usunięty
Lecho1523

Hehehe... bo nie muszę niczego udowadniać. A co ty możesz sprawdzić choćnby po moim IP (o ile nie jesteś głupszy niż przeciętny neandertal twego pokroju)? Sam fakt, że siedzę teraz przy kompie w so called Dzielnicy Europejskiej i mam czas na to żeby odpowiadać takimu zasranemu przegrańcowi i pajacowi jak ty, oznacza, że mam czas, kasę i - o zgrozo - energię choćby na to, żeby opluć poszczekującego kundla lechozłamasa ze wsi gdańsk czy jakoś tak. Zabawny jesteś... jak każdy człek głupi, prosty i niewykształcony, który nawet nie wie, że powinien podkulić ogon pogodzić się ze swą małością. Sram na ciebie bo jesteś nikim w porównaniu ze mną - tak już ten świat jest ułożony, nie twoja wina kundlu.

A teraz się obudź i zmień spodnie bo wyraźnie ubrudziłeś z podniecenia.

użytkownik usunięty
Lecho1523

no tak... wiedziałem, że się "argumenty" wsiokowi skończą... :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones