PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=115332}
6,4 21 486
ocen
6,4 10 1 21486
6,6 16
ocen krytyków
Super Size Me
powrót do forum filmu Super Size Me

Jak głupi jest Morgan Spurlock to tylko on sam wie a może i nie. Dorównuje nawet Moorowi który zapewne sam cały czas zajada się w mc i w dodatku robi taki szajs jak jego dokumenty. Jak można przez cały miesiąc tak się żywić. Ja nie chodzę często do maca ale jak już jestem to smakują mi te ich wynalazki. I chyba nikt mi nie powie, że szkodliwe jest jedzenie czegoś takiego raz na jakiś czas. A poza tym jeszcze nie oglądałem tego dokumentu ale jestem taki już zdrażniony tymi amerykańskimi dokumentami że nie chce mi sie jakoś tego oglądać. A wogóle to gratuluję Amerykanom ich głupoty.

easyone

Nie ogladałam tego filmu, ale jak można powiedzieć że od czasu do czasu jedzenie w mcdonaldzie nie szkodzi. To tak jak z paleniem. Od czasu do czasu nie szkodzi? A poza tym co dla ciebie znaczy od czasu do czasu, raz w tygodniu, mięsiącu, raz na rok? Jedząc w fast foodach szkodzisz sobie wątrobę, trzuskę, żołądek i dwunastnice :]
Nie powiem, że sama nigdy nie jadłam w fast foodzie, ale zawsze miałam, mam i bedę miała świadomość skutków...
SMACZNEGO.

ocenił(a) film na 9
easyone

A ja gratuluje glupoty tobie, bowiem jestes kolejna osoba na tym forum, ktora ocenia film chociaz go jeszcze nie widziala.. Jak bys zobaczyl obraz, to wiedzialbys, ze jedzenie w McDonald's od czasu do czasu prawie w ogole nie szkodzi. Ten dokument mial na celu pokazac ludzia, do czego moze doprowadzic regularne, rutynowe zywienie sie w tymze Fast Foodzie. Co do Morgana Spurlocka, to mysle ze nie powinienes pisac rzeczy typu ''jak mozna caly miesiac tak sie zywic?'', bowiem jestem raczej pewny, ze nie bylo to dla niego zbyt przyjemne (sadzac po dokumencie rzecz jasna). Zrobil to bowiem chcial wlasnie ukazac glupote narodu, w ktorym sie urodzil... no i przy okazji troche pieniedzy zarobic ;).

ocenił(a) film na 10
easyone

Nie mow o glupocie bo nie widziales jeszcze tego filmu. A warto! Mozna sie dowiedziec duzo rzeczy o jdzeniu tych pozywnych Hamburegów i Zdrowych Salatek z CUKREM. Powinienes sie cieszyc ze nie chodzisz czesto do "maca". Nie masz z tym problemu. Ale inni go maja. Jest mozliwosc ze po obejrzeniu tego dokumentu otworza im sie oczy i zrobia cos z tym zeby to zmienic. Jezeli tobie sie film nie podoba (nie wiem jak ci sie moze nie podobac skoro go nie widziales) to nie mow ze jest glupi. Kazdy ma inny gust i inne spojrzenie na swiat "maca".

użytkownik usunięty
easyone

Powiem jedno - ten czlowiek zywil sie tylko miesiac (ale "przesadnie" ;) Zaden Amerykanin tyle w miesiacu nie zjada tego shitu. Niektorzy nie zauwazyli jednego. Amerykance zywia sie tym calymi latami !!! Nie jakis tam miesiac jak glowny bohater. Ten miesiac moze odpowiadac powiedzmy "kilku ladnym miesiacom" "niendadmiernego az tak" zywienia sie hamburgerami przez Amerykanow (tu juz sami Sobie ustalacie granice - kazdy ma inny metabolizm, potrzeby zywieniowe itd. ;) Ja sam nie chodze za czesto do Mc'ka i po tym dokumencie zaczela mnie smieszyc moda w Polsce na "fast foody" :D Zal mi ludzi ktorzy tam chodza. Nawet tych,co bywaja tam "od czasu do czasu". Puenta filmu byla najlepsza i to mnie utwierdzilo w przekonaniu,by nie chodzic do tego typu restauracji. (chociaz mialem mieszane uczucia w trakcie filmu)
Dobrze,ze zauwazyles glupote Amerykanow. Dziwne troche,ze w taki sposob traktujesz Morgana Spurlocka. Nie zauwazyles ironii w jego postepowaniu? Czlowieku jesli go oceniasz w taki sposob w jaki to zrobiles (powiedziales,ze ON jest glupi) to widze,ze masz jakies straszne kompleksy. Na dodatek NIE OGLADALES TEGO FILMU I WYDAJESZ OCENE NA JEGO TEMAT. Wiesz co nie jestem zadnym autorytetem dla nikogo ale musze Ci powiedziec jedno: jestes skonczonym idiota ze zabierasz glos w dyskusji nie ogladajac filmu!.
Polecam ten film wszystkim niedowiarkom. Uwazam,ze jest to bardzo pozyteczny film, nie manipuluje ludzmi w takim stopniu jak "Farrenheit 9/11" Moore'a. Jedzenie w Mc Donaldzie jest i drogie (jak na nasze zarobki) i niezdrowe. Jesli o mnie chodzi to nie dam im zarobic ani grosza. Kogo ludzie chcecie wykonczyc: Siebie czy ich? Zadajcie Sobie to pytanie...

użytkownik usunięty

co złego jest w tym że ktoś pójdzie do KFC czy McD "od czasu do czasu"! Jeśli komuś to jedzenie smakuje to przecież nic sie nie stanie jeśli raz na miesiąc zjemy coś co jest trochę bardziej kaloryczne i nie zdrowe?? właśnie w tym tkwi cały urok...=P =D
rozmawiamy o fast foodach ze są nie dobre złe ble ble ble...a co z ludźmi którzy pracują do 17 cały dzień nic nei jedza a potem nakupują zjedzą miche ziemniaków z tłustym kotletem ?? wypija do tego moco słodzony sok a potem na przekaskę władują do swoich brzuchów mnóstwo ciastek i innych słodkich kremów.............możemy sie kłocić co bardziej szkodzi

grnoebnifos'afd,dspafojwefkjoi nrinyi!!!!!!!!!!!!
Jezuuuuuu, jedzenie w fast foodach szkodzi!!!!!!
Nawet od czasu do czasu.
To tak jakbyś za każdym razem(kiedy je sie te ehhhhmmm "smaczne" jedzenie) obcinał sobie kawałek palca, w koncu nie zostanie ci żaden(palec). Tylko, że wątroba i inne narządy, którym to jedzenie szkodzi są o wiele ważniejsze...

użytkownik usunięty
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 9

Te, anonim, wyluzuj sie troche... To ze koles napisal bzdurny komentarz, nie znaczy ze masz go tak mieszac z blotem :/.

ocenił(a) film na 7
easyone

Film moim zdaniem Genialny. Koles wpadl na swietny pomysl pokazania ze jedzenie takiego zarcia jest szkodliwe, Nawet od czasu do czasu, gdyby takie nie bylo nie zniszczylby sobie watroby i paru innych narzadow. A zywil sie tam tylko miesiac. Ja przez cale zycie jadam ziemniaki prawie co dziennie i jakos mi nic nie jest, on jadl te smieci tylko przez miesiac a lekarze nadzorujacy go powiedzieli, ze jezeli bedzie dalej prowadzil taka diete to umrze. Nie bez powodu to zarcie nazywa sie JUNK FOOD, Jak pokazal Spurlock wiekszosc to cukier i tłuszcz. Koles poswiecil sie i pokazal calemu swiatu ze to jedzenie jest szkodliwe moze wkoncu "Tluste amerykanskie grubasy" zajadajace sie w McDonaldach i temu podobnym wkoncu sie opamietaja, i zaczna normalnei sie odzywiac, co za tym idzie wygladac, naprawde nie moglem patrzec jak niektorzy ludzie w tym filmie wygladaja Jak mozna doprowadzic sie do takiego stanu.

użytkownik usunięty
Abe

Toż to kurwa normalne że spożywanie tylku kalorii bez oddawanej energii spowoduje nadwagę... a czemu witaminek nie brał?

bo mial jesc tylko to co sprzedaja w Maku...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones