PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=115332}
6,4 21 482
oceny
6,4 10 1 21482
6,6 16
ocen krytyków
Super Size Me
powrót do forum filmu Super Size Me

dzis bylam ze znajomymi w McDonald'sie ja zamowilam Wiesmaca z tym ze zawsze dodatkowo do tego bralam bekon za dodatkowa oplata....ale tym razem nie dostalam!!!!! pytam dlaczego????? bo nie :((( ja na to ze w koncu place to wymagam a oni ze nie wolno i juz pomijam fakt ze juz wiele razy kupowalam w ten sposob i nigdy nie bylo problemu to sie nazywa danie na zamowienie czy jakos ale nie to bylo najgorsze!!!!! poczekajcie na najlepsze..... kumpela zamowila big tasty czy cos ( i teraz najlepsza czesc opowiesci) big tasty zapakowany byl w kartonik i wszystko byloby oki gdyby nie to ze nie szlo tej cholernej kanapki wyjac z tego mc cholernego pudelka!!!! po prostu byl juz tyle razy podgrzewany ze sie przykleil i po oderwaniu pozostawalo cos takiego bulka czesc gorna i kotlet :((( reszta zostala na kartoniku pomine juz fakt ze po tym podgrzaniu kotlet mial kolor ...... czarny!!!!! ale kochani jesli myslicie ze to jest najgorsze to sie mylicie chlopak kumpeli poszedl wymienic na inna i owszem dostal kolejna..... z takim samym problemem ( dla nie dowiarkow jesli byloby to zrobione na swierzo to bulka bylaby zaraz po zrobieniu wlozona do mc pudelka i podana nie zdazylaby sie przykleic.... ale i tak to nie najgorsza czesc opowiesci mcdonaldowych po tym jak moja kumpela probowala odkleic tego big fuj tasty aby tego dokonac musiala robic to swoimi palcami nie udalo jej sie big "fuj" tasy poszedl do zwrotu i na oczach mojego kumpla nie WYLADOWAL W SMIETNIKU TYLKO PONOWNIE NA POLCE!!!!!!! nie pojde juz w zyciu do Mcdonaldsa zaluje tylko ze nie poprosilismy kierowniczki skonczylo sie na tym ze ja wyrzucilam polowe wiesmaca a im zwrocono pieniadze!!!!! porazka !!!!!! wracajac do domu ( wczesniej jedlismy jeszcze ta nowosc mcflurry z nescafe frappe) kumpla bolal solidnie brzuch a ja i kumpela mialaysmy wszystko pod gardlem jesli wiecie o co mi chodzi tak wiec NIGDY WIECEJ MCDONALDA!!!!!!

ocenił(a) film na 8
Carolle

sorki za literowki i bledy jest pozno a ja musialam
wam to jak najszybciej opisac aby was ostrzec!!!!!!
pozdrawiam

Carolle

Mi sie nigdy nic takiego nie zdarzyło :D

__________

naprawdę fascynująca opowieść:D

Carolle

Nie wydaje mi się żeby jedzenie lądowało z powrotem na półce - kilku znajomych, którzy pracowali w McD mówiło, że zbyt dużo jedzenia marnuje się w koszach (jeżeli nie sprzeda się przez określony czas dana kanapka to idzie do śmietnika pomimo, że spokojnie można by ją jeszcze zjeść).

ocenił(a) film na 7
famous

Wszyscy wiedzą, że nie zdrowe ale wszyscy jedzą. Bo - nie czarujmy sie - w smaku to jest dobre (jak zresztą wiekszość fast foodow).
Ja tam lubie ich lody i frytki. Jesli chodzi o mięso to sklonna jestem zjesc piers z kurczaka.. I chyba tyle. A lokal odwiedzam okazjonalnie... pare razy w roku. Czasem dobrze iść i zjeść coś niezdrowego. Grunt żeby nie przesadzać i przede wszystkim sie tym nie najadac i nie będzie problemu.

mibama

otóż to ... hot dogi, hamby itp. to jest po prostu smaczne :0

ocenił(a) film na 10
Carolle

To w tym Macu zapewne ta obsługa już nie pracuje. Oni mają żelazne zasady, że kanapka nie może dłużej oczekiwać na klienta niż bodajże 2 minuty.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones