PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=115332}
6,4 21 480
ocen
6,4 10 1 21480
6,6 16
ocen krytyków
Super Size Me
powrót do forum filmu Super Size Me

malo przekonywujacy

ocenił(a) film na 1

widzialem tn film juz jakis czas temu. IMHO glupota, albo raczej chwytliwy temat(czyli $$ ).
tylko w nieznacznym stopniu odzwierciedla ten film, jakie jest jedzenie w fastfoodach. Ktory czlowiek je tyle, zeby to zwracac(pomijam bulimie)??
Je sie tyle ile mozna, a nie zeby wszystko zjesc i do z XXL zestawow + + + ...
jak by przez miesiac czlowiek jadla tylko surowe warzywka w ilosci parunastu kilogramow dziennie, to tez w jego organizmie zaszly by niepozytywne zmiany( vitaminy i owszem, sa dobre, ale przedawkowanie niektorych grozi powaznymi chorobami[wyjatkiem jest chyba vit C , ktorej nadmiar jest wydalany z organimu]). Wiec nie popadajmy w paranoje, wszystko jest dla ludzi, tylko trzeba znac umiar.
Pomysl chwytny, cel szczytny(?) ale sposob w jaki te teze chciano potwierdzic(teze ze mcdonald powoduje otylosc, cholesterol etc etc) nie przekonywuje mnie. Nawet swienie w chlewie jedze tyle co chca, a nie tyle ile jest, byle by tylko wszystko zjesc.

no ale... to hameryka

Doslaw

Niestety o żywieniu pojęcia zbyt dużego nie masz. Jedząc kilkanaście kilogramów dziennie czegokolwiek nie wpłynie Ci dobrze na zdrowie i bez względu na to co zawiera Niestety, nie masz żołądka jak krowa, koszyka kartofli nie wchłoniesz. A co do warzyw to słyszałeś osobiście, żeby ktoś warzywa przedawkował?? Nie sądzę. A witaminy w nadmiarze mogą źle wpływać na organizm raczej tylko te, które są rozpuszczalne w tłuszczach (zakładająć, że pochodzą z diety jarskiej), ciężko Ci będzie i te "przedawkować" chyba, że jesteś miłośnikiem marchewki i lubisz sobie wtrząchnąć po kilogramie do obiadu i kolacji. Jeśli chodzi o McSyf to gdy wpadniesz tam raz w miesiącu i coś zjesz bo Cię ściska w dołku to raczej Ci to się na zdrowiu nie odbije, ale są osoby które tam się żywią regularnie, więc to przestroga raczej dla takich.

A wracając do tutejszych problemów...

Po jaką cholerę dorabiać jakiegoś obleśnego Amerykanina, który na biednych Polakach zarabia grubą flotę, nie lepiej zjeść w jakimś polskim barze szybkiej obsługi to samo??
Tu jedynie pozostaje mi nadzieja, że głupotę da się z czasem uleczyć, albo, że społeczeństwo dorośnie (poczuje godność??).
Powinni w tych dziadoskich McDolandach jeszcze w kasach sprzedawać wielgachne pozłacane łańcuchy.
A co tam, jak smakuje wam amerykański syf to przecież i jak amerykańscy idioci możecie wyglądać.

No to ładnie pojechałem! :-D

Giertych i Lepper -R-E-S-T-E-C-P-

ocenił(a) film na 1
kamikaze21

tak, po warzywkach w nadmiarze cie ostro przeczysci jedynie (wiadomo ze trzeba duzo wiecej ich zjesc niz tluszczow, zeby sie zapelnic)
co do fastfooow... kolega je codziennie co najmniej 2 posilki w fastach, najczesciej w mcd. i to juz od dluzszego czasu. ani nie przytyl (mozna powiedziec ze jak na swoj wzrost jest chudy) ani nie ma innych problemow (bo ma czeste badania kontrolne w zwiazku z wykonywana praca).

wiec podtrzymuje... wszystko jest dla ludzi, ale trzeba umiec z tego kozystac

i wcale mnie zazdrosc za dupe nie trzyma, ze dzieki temu jakis czlowiek sie dorabia (tzn ja go dorabiam)
dobrze... niech sobie zarabia, mial pomysl, wypalil i oby wiecej takich ludzi bylo

i od razu zeby uprzedzic rozne wyskoki z miesem, ktore tam jest; tak, doskonale sobie zdaje sprawe co tam jest (i nie jakies mity, tylko wiem z czego sie produkuje), tak samo jak kebaby czy parowki
z tego wszystkiego w miare mozliowosci nie jem parowek, bo to najwieksze swinstwo

pozdrawiam

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones