PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=115332}
6,4 21 488
ocen
6,4 10 1 21488
6,6 16
ocen krytyków
Super Size Me
powrót do forum filmu Super Size Me

lubie jedzenie które podaja w McDonaldzie, ale nie jestem ich stałym bywalcem (po obejrzeniu filmu stwierdzam całe szczęscie :) )
Cóż, nie od dzisiaj wiadomo, że fast foody nie są zdrowe, oraz że wszystko powinno mieć umiar "co za dużo to nie zdrowo". Mam nadzieje, że film coś da, bo to co sie dzieje w Ameryce jest naprawdę okrppne (chodzi mi o otyłość) POLECAM!!

Lady_Rebel

heh to taka mała pranoja... tez mi smakuje sporo specjałów Mc Donalda ale zgadzam się z faktem że od dawna wiadomo jakie to niezdrowe... Film nudny ale ma ciekawe fragmenty. Jadam tam sporadycznie i tylko cheesyyyy ale chyba pięc razy się zastanowie zanim tam znowu wejdę. Sama robię tak pyszną pizze że McD wymięka lol
ale poważnie otyłość w Ameryce to już problem gigantycznej skali!!!! Nie mogę uwirzyć w to że ci ludzie są szczęśliwi... Polecam dietę 1000 kalorii i kontrole lekarza. A w internecie też jest sporo informacji jak się "opanowa", jak kontrolować i jak spróbowac zadbać o siebie... pozdrawiam wszystkich i życzę zdrowia..zdrowia... i jeszcze raz zdrowia... cmok

DeMeNtia_

Dobijają mnie te hamburgerki po 2.50. Takich to z 10 można opylic nie dziwię się że w ameryce rekordy biją jakieś :-)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones