PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=115332}
6,4 21 449
ocen
6,4 10 1 21449
6,6 16
ocen krytyków
Super Size Me
powrót do forum filmu Super Size Me

Szczerze to nic specjalnego. Na plus, że dodawali też inne ciekawostki i wywiady z różnymi osobami. Ode mnie 6/10.

ocenił(a) film na 5
Melissa86

Nic specjalnego poza tym mam jakieś takie wrażenie, że ten eksperyment był... gigantycznie głupi i nie pokazał właściwie nic. Gdyby facet jadł same obiady w McDonald's codziennie, o to już by miało więcej sensu ale każdy posiłek jeszcze ponad swoje możliwości?
No sorry ale każdy by miał rozwaloną wątrobę po jedzeniu przez miesiąc samej smażeniny czy to z fast foodu czy z własnej domowej patelni.

ocenił(a) film na 6
Lex17

Też mi się wydaje, że ten eksperyment został zrobiony tak na siłę. I jeszcze to, że musi spróbować wszystkiego z menu. Jak ja bym zaczęła nagle jeść i pić to, czego nie lubię i mi nie smakuje, to też bym się pewnie pochorowała i miała rewolucje żołądkowe.

A ten pozew tych dwóch dziewczyn, że przez McDonald's stały się otyłe to jakaś kpina. Ktoś im te cheesburgery wpychał do buzi na siłę, a shake'i podawał w kroplówce? No na litość boską. I bardzo słusznie, że przegrały tą sprawę.

Melissa86

To jest USA - tam możesz dostać odszkodowanie za to, że na etykiecie Domestosu nie napisano, że nie można gotować z niego rosołu. Dlatego też tamtejsi producenci umieszczają na opakowaniach tak idiotyczne zakazy jak "nie prasować ubrań na ludziach" na kartonie po żelazku.

ocenił(a) film na 6
Evangarden

O tym to nie wiedziałam.

Jeśli to prawda, to nawet nie wiem jak to skomentować.

Melissa86

Jem a makdonaldzie jak prawdziwy amerykanin z USA!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones