PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=754}

Super tata

Big Daddy
6,9 51 932
oceny
6,9 10 1 51932
6,5 4
oceny krytyków
Super tata
powrót do forum filmu Super tata

Adam Sandler jak zwykle wykazał się wielkim talentem aktorskim i komicznym. Film jest wzruszający, ale i nie pozbawiony śmiesznych sytuacji. Jedyne na co mogę narzekać, to zakończenie filmu, które wydaje mi się mocno naciągane i niepasujące do głównej idei filmu.

Steve Buscemi jest bezkonkurencyjny jako bezdomny :)

Ogólnie ocenaim na:
do ostatniej sceny rozprawy sądowej 5/6
później 2/6

Pozdrawiam :)

dnp

mi tez zakonczenie nie pasuje do reszty... ale ogolnie film bardzo mi sie podoba

Daiken

Na końcu beznadziejnie zrobili, że ta malutka córeczka najpierw była grana przez niemowlę a póxniej przez lalkę :|
Ale film ogólnie cudowny ;] Bardzo zabawny no i oczywiście trochę wzruszający ;] Uwielbiam go ;D

wariacja

lalka bardzo dobrze zagrała

dnp

Wytrzymałem do 30. minuty. Adam Sandler taki zabawny jak ból zęba o 6 rano.

dnp

Zdecydowanie słabiej niz typowy film ze Sandlerem. Śmiechu mało co, wzruszanie na siłe, ale najgorsza była wybranka Adasia. Pasowała do niego jak pięść do nosa. Nudna, sztywna i w ogóle, ale co się dziwić, poleciał na kase, lepiej ulokował uczucia niż jego była ;) i chyba to jest prawdziwe przesłanie tego filmu. Tak więc wbrew pozorom wcale nie jest on taki "familijny". Jednak jak by jak było, to miała być komedia i z tej roli wywiązała się przeciętnie. 4/10

ocenił(a) film na 7
gunnar_3

Właśnie.. bo to nie jest typowy film z Adamem Sandlerem, to jeden z jego nielicznych filmów w których nie robi z siebie głupka. Tu nie chodziło o to że ma być śmiesznie, film ogląda się lekko i przyjemnie. Nie jest to jakaś super komedia ale nie jest to też typowy wyciskacz łez o facecie który przywiązał się do dziecka i nie może być jego ojcem. Dlatego podsumowując całość jak najbardziej na TAK

carry_89

Mnie się tego nie oglądało łatwo i przyjemnie, wręcz przeciwnie, męczyłem się często bo nie opuszczało mnie uczucie sztuczności tego wszystkiego i natrętne moralizatorstwo. Poza tym to nie tak, że nie miało być super śmiesznie, to się po prostu nie udało. A tak w ogóle to już prawi nic z tego nie pamiętam, a to też nie najlepiej świadczy o tym filmie.

ocenił(a) film na 7
dnp

Krcze co wy gadacie, jak dla mnie film był świetny! Dzieci są naszą siłą, celem życia, a ten film to rewelacyjnie ukazuje.

dnp

będzie można obejrzeć jeszcze raz, w najbliższy piątek zostanie wyemitowany na polsacie dostępnym również na platformie N

ocenił(a) film na 5
dnp

dziwie sie, ze Adam byl nominowany do Zlotej Maliny za te role, film moze jest naiwny, ale on gra dosyc dobrze

dnp

też bardzo lubię sandlera ale trzeba przyznać że gra aktorska chłopców była świetna

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones