PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=754}

Super tata

Big Daddy
6,9 51 931
ocen
6,9 10 1 51931
6,5 4
oceny krytyków
Super tata
powrót do forum filmu Super tata

Supertata - tak powinien zostać zapisany tytuł tego filmu. Nie wiem, kto te nazwy tłumaczy, to inny temat; natomiast jeżeli już tłumaczy na język polski, to niech to będzie wykonane zgodnie z zasadami ortograficznymi...

dziarkowski

Przestalibyście się czepiać tych tytułów... nie podoba się to używaj oryginalnego tytułu ; )

ocenił(a) film na 7
Johnny_D

To nie jest czepianie się tylko.. Ech. Wyobraź sobie, że fillm Gladiator przetłumaczyliby na Gladjator albo Black Swan na Czarny Łabąć.

une_banane_verte

Mówisz, że nie jest to czepianie? Na pewnej stronce poruszono błąd w nazwie filmu "Moja super eksdziewczyna" (bo powinno być "Moja supereksdziewczyna).. i właśnie była mowa o cząstce super-. I jak napisał pan Mirosław Bańko: "Można jego(dystrybutora) decyzję zaakceptować jako przykład licencji poetyckiej – wszak tytuł utworu to sfera twórczości artystycznej." Więc jak dla mnie jest to czepianie się. Dla potwierdzenia cytatu podaję link: http://poradnia.pwn.pl/lista.php?kat=1&szukaj=przedrostk%F3w

Co do Black Swan i Gladiatora.. tu to pojechałeś po bandzie. To możne od razu "Mroczny ryceż"? Głupszych przykładów nie mogłeś wymyślić?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones