PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=34273}

Super zioło

How High
6,9 86 tys. ocen
6,9 10 1 85545
4,3 9 krytyków
Super zioło
powrót do forum filmu Super zioło
ocenił(a) film na 8
Citizens88

każdy ma swój gust mi się film podobał i takie jest moje zdanie

ocenił(a) film na 7
lolek2417

MI tez sie podobał - całkiem zabawny. Jak dla mnie 7/10. Tyle w temacie.

Citizens88

Beznadziejny to jestes ty i twoja odpowiedz.. tyle w temacie

Citizens88

to jest komedia, a komedią jest na 100 procent. Oglądaj sobie melodratmaty lub telenowele. Może podpasują do twojego JA.

ocenił(a) film na 10
weeman86

mi również się podoba :) przypomina mi czasy liceum :)

ocenił(a) film na 7
Citizens88

kozak joincik na wieki

ocenił(a) film na 6
Citizens88

Trochę głupkowaty styl i "zajebisty" dla takich co jarają się jak ktoś co chwila gada "dziwka". To rodzaj kina który też istnieje, ze swoimi niekiedy dennymi scenkami. Jest w tym dużo szajsu, ale mnie to to rozbawiło dlatego wysoka ocena - 6/10. Czasami coś jest na tyle głupie że aż śmieszne choć z jednej strony denne. Niejednokrotnie widziałem większe dna. Pozytywni bohaterowie ironia, parodia dyrektorów i dziekanów to sęk tego filmu. Zasłużył na taką ocenę.

ocenił(a) film na 7
Mateoz555

Dla mnie mocne 7/10, dzisiaj latałem po kanałach i się na to natknąłem, myślałem, że będzie jakieś 4/10,a ta komedia mnie konkretnie rozbawiła :> Najlepsza akcja pod koniec na tym balu :D
Chociaż do mojego ideału komedii (Clerks) bardzo daleko.

ocenił(a) film na 7
Citizens88

Komedia całkiem przyzwoita.

ocenił(a) film na 3
Citizens88

zgadzam się z autorem tego tematu ;/
film nic nie wnosi ;( nie jest śmieszny (przynajmniej dla mnie) i wgl nie trzyma się kupy ;(

ocenił(a) film na 4
SilverP

Według mnie ktoś kto widział przyzwoite i jeszcze lepsze komedie nie będzie się śmiał na tym szajsie. Po za tym sam czasami lubię sobię przypalić i myślałem że klimat bd mi odpowiadał jednak tak jak napisał/a SilverP ten film nic nie wnosi i nie trzyma się kupy i wdodatku prawie nie jest śmieszny. Ten film miał byćtak głupi że aż śmieszny jednak to też się nie udało twórcom.

Citizens88

wystarczyło że napisałeś że ci sie nie podobal.
Po co pisac ze ten film jest głupi?To jest hejtowanie...widocznie mało palisz.

ocenił(a) film na 4
myhu

A ty typku chyba za dużo bo wgl nie ogarniasz co ja napisałem. xD

ocenił(a) film na 8
Citizens88

Panowie wyluzujcie skręćcie sobie jednego i po machu dziabnijcie...

ocenił(a) film na 4
frugo_maniak

Ja jest wyluzowany heh a pale ze szkła ;d

ocenił(a) film na 1
Citizens88

W pełni się zgadzam z założycielem tematu, prymitywny, nieśmieszny humor dla bezmózgich kretynów, dla których ilość bi*chów i f*cków wypowiadanych w filmie jest wyznacznikiem dobrej komedii. Rzadko się zdarza, że wystawiam 1/10, ale w tej sytuacji nie mam innego wyjścia, to się dopiero nazywa nieporozumienie.

ocenił(a) film na 9
Citizens88

co za zajebisty film !