PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=34273}

Super zioło

How High
6,9 85 177
ocen
6,9 10 1 85177
4,3 9
ocen krytyków
Super zioło
powrót do forum filmu Super zioło

Luźny film, ale trzeba mieć dobry dzień na obejrzenie go. Daje 7 za Cypress Hill, DMX, oraz
Rammstein, gdyby nie to to dałbym tylko lub, aż 6. Podobało mi się jak wybierali uczelnię,
jak rektora wyśmiali, rozwalili bicykla (ta muzyka w tle) i jeszcze parę takich podobnych
żartów. Nie podobało mi się jak wsypali prochy do doniczki i jak odkopali tego prezydenta
ten czarny humor nie był na miejscu. Były zboczone teksty oraz sceny, które ujmują filmowi
zamiast podnieść ocenę. To tyle spostrzeżeń po filmie. Film jednak nie dla każdego jednym
się spodoba innym nie. Pozdrawiam i zapraszam do dyskusji.

ocenił(a) film na 7
marokesz2785

Zgadzam się, czarny humor w niektórych momentach nie był na miejscu.
Głupie ale zarazem śmieszne i pewnie o to chodziło ;)

marokesz2785

Oczekiwalem, ze film bedzie bardziej zabawny. Poza paroma scenami film byl nudny i malo smieszny. Jezeli ktos ma ochote juz ogladac film z tego gatunku proponuje obejrzec 'Friday'.

ocenił(a) film na 7
marokesz2785

No cóż, oglądałem jakieś 4 lata temu podczas ostrego bakania i prawie się posikałem ze śmiechu, ostatnio oglądałem i już takiego wrażenia niestety na mnie nie zrobił, winny pewnie temu w dużej mierze był lektor ale cóż mimo wszystko to już nie to :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones