PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=34273}

Super zioło

How High
6,9 85 120
ocen
6,9 10 1 85120
4,3 9
ocen krytyków
Super zioło
powrót do forum filmu Super zioło

Film "How High" to jedna z najlepszych komedii, jakie kiedykolwiek widziałem, a niska ocena innych komentujących zdaje się być całkowicie niesłuszna.

Zacznijmy od obsady. Redman i Method Man wykonują świetną pracę, tworząc komediowy duet, który jest po prostu nie do pokonania. Ich chemia na ekranie jest fenomenalna, a ich dowcipy i żarty są naprawdę zabawne i śmieszne.

Wątek filmu, dotyczący super zioła, jest bardzo zabawny i oryginalny, a sposób, w jaki twórcy wykorzystali ten pomysł, sprawia, że ​​film staje się jeszcze bardziej interesujący. Ponadto, "How High" nie jest tylko typową komedią, ale porusza również ważne kwestie społeczne, takie jak edukacja, nierówności społeczne i kultura hip-hopowa.

Co więcej, film jest bardzo dobrze zrealizowany, z wysokiej jakości efektami specjalnymi i świetną ścieżką dźwiękową, która dodaje jeszcze więcej emocji i wrażeń.

Mam wrażenie, że niska ocena filmu wynika z pewnego rodzaju uprzedzeń wobec gatunku komedii i stereotypów związanych z kulturą hip-hopową. Jednakże, jako osoba, która docenia dobrą rozrywkę, uważam, że "How High" to film, który w pełni spełnił moje oczekiwania i z pewnością zasługuje na dużo wyższą ocenę.

Ostatecznie, jeśli szukasz dobrej komedii, która będzie miała wpływ na twoje myśli i emocje, a jednocześnie będzie dostarczać dużo śmiechu, to "How High" to film, który z pewnością spełni twoje oczekiwania. Polecam go wszystkim miłośnikom dobrego kina i gwarantuję, że na pewno nie będziecie rozczarowani.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones