PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=34273}

Super zioło

How High
6,9 85 119
ocen
6,9 10 1 85119
4,3 9
ocen krytyków
Super zioło
powrót do forum filmu Super zioło


Witam wszystkich fanów podobnych filmów. Mam ochotę oglądnąć sobie jakieś podobne filmy, co możecie polecić? Z podobnych filmów oglądałem tylko pierwszą część Harolda i Kumara, oraz How High(Super Zioło), także jak widać jestem nowicjuszem, co polecacie? Zwykłe, niewymagające wysiłku umysłowego produkcje...
Z góry dzięki za wszelkie propozycje.
Pozdro

ocenił(a) film na 8
davidek1989

pierwsze co mi wpadło do głowy to Babci synek...
ja też bym sobie oglądnął jeszcze jakiś podobny film to How High :d

ocenił(a) film na 10
bounce7

jest nas wiecej bo uwielbiam filmy o jaraniu:D

ocenił(a) film na 10
bounce7

jest nas wiecej bo ja uwielbiam filmy o jaraniu:D

ocenił(a) film na 10
bedi_1987

"las vegas parano"
"requilem dla snu"

bedi_1987

Moreee
Jeszcze niby:
Harold&Kumar ucieczka z guantanamo bay
i wcześniejsza część.

Też bym chciał więcej filmów tego typu ;)

bedi_1987

Requiem dla snu podobny film hahahaha
Faktycznie dramat o uzależnieniu od heroiny etc., a komedia o paleniu trawy to jedno i to samo...

użytkownik usunięty
davidek1989

jak żyje nie zdarzyło mi sie zobaczyc gorszego shitu.co za parszywe gówno, ledwo zdołałam dotrzymac do końca.
zapluty gniot dla dzieci zafascytowanych trawa i nigusami. hujizna

ocenił(a) film na 8

a ty co ? 'Lolita' nie powiem,książka majstersztyk,filmu nie oglądnę bo chyba domyślam się co w nim będzie :/
ale film to nie tylko poważny sztuka... ludzie muszą się śmiać...
Super Zioło jest do tego idealnym przykładem !

ocenił(a) film na 10

kontiks, jak nie mogles do konca wytrezymac to trzeba bylo wylaczyc i nie zasmiecac forum ;p

użytkownik usunięty
brandnew

teoretycznie mogłam tak zrobic, ale nie zrobiłam, a formu jest do cholry chyba po to żeby wyrazić swoją opinie, nie tylko pozytywną

użytkownik usunięty

wez zamknij papine bo cie sluchac nie moge dziewcze bez poczucia humoru idz do lasu i ponapierdalaj glowa w drzewo moze ci sie odmieni

ocenił(a) film na 10

to wyrazaj sobie ale nie musisz pisac chyba "nie moglem wytrzymac do konca" dla mnie to idiotyczne ;/ bo logiczne jest ze jak nie mozna wytrzymac to sie wylacza xd

ocenił(a) film na 7

Pleciesz bzdury i tyle nie trzeba być zafascynowanym trawą żeby świetnie się bawić przy tym filmie.Nie czujesz klimatu to twój problem,po prostu zachowaj to dla siebie i daruj sobie te gówniarskie komentarze.

davidek1989

jeśli chodzi o podobne filmy (murzyni, jaranie zielska), to: 'soul plane: wysokie loty', 'half baked: żółtodzioby', 'the wash: hip-hopowa myjnia'

ocenił(a) film na 9
JohnnyWalker

soul plane: wysokie loty', 'half baked: żółtodzioby', 'the wash: hip-hopowa myjnia' Harold & Kumar:ucieczka z Gauntenama , Harold & Kumar: o dwóch takich co poszli w miasto

ocenił(a) film na 7
davidek1989

jest dużo lajtowych filmów o jaraniu.
` ale teraz żaden tytuł mi do głowy nie przychodzi.

davidek1989

aż dziwie się ze nikt wcześniej o tym nie wspomniał - "Chłopaczki z sąsiedztwa" :D

ocenił(a) film na 7
davidek1989

"Chłopaki na Ibizie"
"Chłopaczki z sąsiedztwa"
"Superhero"
"Chłopaki z baraków"
"Poznaj moich spartan"
"Ali G"
"Borat"
"Kung fu szał"
"Wielkie kino"
"Wściekłe pięści węża" xD
"Straszny film" <- wszystkie części, w szczególności pierwsza ;D
Mniej głupie to "Eurotrip", "Mrówki w gaciach"

ocenił(a) film na 8
davidek1989

Do tej listy należy dodać:
Trylogię - Friday, Next Friday, Friday After Next
oraz Jay i Cichy Bob

davidek1989

=1= Dude, Where's My Car?
=2= Night at the Roxbury

h4r

No ludzie !
Jak możnabyło zapomniec Jay'a i Cichego Boba? :)

ocenił(a) film na 8
tomek1313

No przecież napisałem dwa posty wyżej :-)

davidek1989

mi się nasuwa jeden tytuł. Cheech and Chong's Up in Smoke czyli Spalona sprawa z 1978 roku. naprawdę polecam jeśli chodzi o temat palenia.

davidek1989

Ciastko z niespodzianką, tego nie było, a jest beka nie przeciętna.

lukasyaro

Tak, głupie strasznie ale mistrz w swoim gatunku! Anna Faris wymiata :D

davidek1989

"Soul Plane: Wysokie loty"

tez dobre :D

ocenił(a) film na 10
saturator

Co do wcześniejszych komentarzy negatywnych, ludzie wspolczuje wam, poniewaz takie komedie wnosza usmiech w szare dni. Jestescie zalosni, idzcie do kata, obejrzyjcie kolejny dramtat, poplaczcie sie i idzcie spac (AHA I TO NIE TAK ZE JA NIE LUBIE DRAMATOW :) wrecz przeciwnie) Pozdrawiam.

Kamelus

Hejo. Oglądałam właśnie "Alfie" z Judem Lawem i skojarzyło mi się z "Amerykańskim ciachem" i troszkę ze "Szkołą uwodzenia" . Ale niestety czuje niedosyt i szukam filmów o podobnej tematyce. Pomoże ktoś??;D

ocenił(a) film na 7
davidek1989

New Kids Turbo (1)
New Kids Nitro (2)
Totalnie popi..dolone filmy....i za to je uwielbiam!! :D

ocenił(a) film na 8
davidek1989

mac and devin go to high school :)

davidek1989

jeszcze było Go!
Żyć szybko, umrzeć młodo - tam też chyba się wątki przewijały. ale to już bardziej "ambitny" film. Podobnie jak Jezioro Salton.
ale nie wiem, jak można stawiać Requiem dla snu i Transspotting na równi z tym :D To kompletnie inna liga, tyle tylko, że wątek z ćpaniem.
My, dzieci z Dworca Zoo - to już jest hardkor, najlepiej przeczytać - odechciewa się wszystkiego...

ocenił(a) film na 9
tweety77

Tylko co ma wspólnego palenie zioła z ćpaniem ... ?

ocenił(a) film na 9
davidek1989

Luźny gość - (Freddy Got Fingered) - chory film..xD i A Haunted House... parodia Paranormal, scena z maskotką mnie zniszczyła. Polecam

ocenił(a) film na 10
davidek1989

pamiętacie jak się nazywał taki film o starszej pani której brakuje pieniędzy na spłatę długów po zmarłym mężu i żeby utrzymać dom postanawia sadzić marihuane?

b4son

babcia gandzia
joint venture

davidek1989

Boski chillout , chech and chong wszystkie czesci, mac and devin wszystkie czesci, to juz jest koniec, how high, żółtodzioby, babcisynek, jay i cichy bob ;)

kassinofw

i friday wszystkie czesci ;))

ocenił(a) film na 9
kassinofw

Barbershop

ocenił(a) film na 8
davidek1989

Numerem jeden jest "Cheech&Chong - up in smoke"

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones