PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=34273}

Super zioło

How High
6,9 85 119
ocen
6,9 10 1 85119
4,3 9
ocen krytyków
Super zioło
powrót do forum filmu Super zioło

Tłumaczenie!

ocenił(a) film na 10

Witam szukałem, ale nie znalazłem. Ktoś wie jak sprawdzić kto jest odpowiedzialny za tłumaczenie tego filmu? Jest to dla mnie bardzo ważne. Nie mam wielu rzeczy na liście tego co chciałbym zrobić zanim zejdę z tego pięknego świata. Dopisałem sobie jeden cel gdy po raz pierwszy obejrzałem ten film z lektorem i utrzymuje się on w pierwszej piątce mojej listy. Muszę tej osobie, TEJ KTORA JEST ODPOWIEDZIALNA za przetłumaczenie tekstu, który aktorzy wypowiadają, na język polski, napluć tłustą melą w twarz. Muszę! Jeśli ktoś wie gdzie to sprawdzić będę niesamowicie wdzięczny.

LastWord

dokładnie nie wiem kto tam tłumaczy ja oglądałem z dobrym lektorem,jak coś będe wiedział to dam znać...pozdrawiam i polecam film''Chłopaczki z sąsiedztwa''

ocenił(a) film na 10
rodan1984

Z filmami tego typu jestem na bierząco, więc raczej niczym mnie nie zaskoczysz, ale dzięki. Za każdego typu informację będę wdzięczny:)

ocenił(a) film na 7
LastWord

napi projekt PEACE!

ocenił(a) film na 10
FilmowyDesu

Wiadomo, ten programik jest MEGA. Ile to się kiedyś trzeba było naszukać dobrej wersji tłumaczenia.

ocenił(a) film na 8
LastWord

Ja nigdy nie oglądałem z lektorem .

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones