PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=655302}

Supercyklon

Super Cyclone
2,3 379
ocen
2,3 10 1 379
Supercyklon
powrót do forum filmu Supercyklon

Fatalna gra ''aktorow'' , fatalne - zenujace wrecz - proby stworzenia efektow specjalnych , dawno nie widzialem czegos tak ... niesmacznego ... Nie lubie krytykowac - zwlaszcza jezeli nie potrafie sam czegos zrobic lepiej ( moze ci co ''zrobili'' ten film - tez nie powinni sie za to brac :/ ) , ale po prostu nie widze pojedynczego nawet powodu , dla ktorego komus mialby sie spodobac ten film ...
Ach - zapomnialbym - swoja opinia dziele sie na podstawie pierwszych 30stu minut filmu - tyle wytrzymalem ( a bylem naprawde dzielny i cierpliwy ... )

ocenił(a) film na 1
markoh

ja wytrzymałem godzinę, siostra dalej się torturuje. Kac Wawa przy tym "filmie" to arcydzieło godne Oscara...

markoh

popieram, amatorski film,jednym słowem do bani

markoh

wcale nie oglądam takich pozycji i to dzięki wam:) Podziwiam tych którzy wogóle znajdują czas na taki seans.

użytkownik usunięty
markoh

to nie klasa c tylko Z to można jedynie traktować jako super-komedię

Asylum i wszystko jasne.

ocenił(a) film na 2
Wojtek_Jerzy

Dokładnie :). Ale ja tam lubię czasem te badziewia od nich obejrzeć. Ale fakt, że do obejrzenia tylko raz, przy browarze, pośmiania się i zapomnienia :).

ocenił(a) film na 1
markoh

Po prostu niektórzy uwielbiają robić efekty specjalne w paincie ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones