PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=138858}

Superman: Powrót

Superman Returns
5,5 31 533
oceny
5,5 10 1 31533
4,6 8
ocen krytyków
Superman: Powrót
powrót do forum filmu Superman: Powrót

...ale nie zgadzam się, że Kevin Spacey spartolił kreację Lexa Luthora! On jako jedyny chyba przyłożył się do pracy podczas kręcenia filmu. Jego Lex Luthor jest skupiskiem najgorszych cech z chciwością, żądzą władzy i pychą na czele! Na długo zapamiętam w jaki sposób wypowiedział "krrrrrryptonite", wyszło to po prostu świetnie. Z kolei Superman w wykonaniu Routha wyszedł nad wyraz lalusiowato, a jego aparycja z pewnością przyciągnęła do kin tłumy gejów. O Bosworth powiem tylko tyle ze grała tak jakby jej nie było. Zasłużona nominacja do Złotej Maliny. Nowego Supermana warto zobaczyć tylko ze względu na świetną kreację Spacey'a.

ocenił(a) film na 6
marcelpol

A kto mówi, że Spacey zawalił role?? :|

ocenił(a) film na 8
Szajba

"A kto mówi, że Spacey zawalił role?? :|"

Właśnie... też nie zauważyłem żadnego postu... chyba ślepnę na starość :-)

ocenił(a) film na 5
MackKL

Też nie zauważyłem tego typu postów. W każdym razie, według mnie, Kevin Spacey jest najjaśniejszym elementem filmu. Daję filmowi 6/10. Gdyby nie Spacey, byłoby 4/10. :)

ocenił(a) film na 4
Palpatine

A kto mówi by szukać w postach. Pan Kamiński w recenzji o tym pisał...

Osobiście także jestem zdania, że to Spacey jest najmocniejszą stroną filmu, inni aktorzy leżą i kwiczą (są absolutnie beznadziejni).

ocenił(a) film na 3
Grifter

Zgadzam się,że Spacey zagrał rewelacyjnie.Jego Luthor to prawdziwy człowiek,który wie czego chce,jest inteligentny,twardo stąpa po ziemi.Dzięki Spacey'emu widz wierzy,że Luthor to naprawdę groźna postać.
Ale świetna była też Parker Posey(mimo,że nie było jej zbyt dużo na ekranie) jako asystentka Luthora.Nieźle też został zagrany Superman.Może bez rewelacji,ale kreacja była porządna.
Co do reszty,to wspomnę tylko,że Bosworth jako Lois strasznie mnie drażniła.Nie przekonała mnie swoją kreacją.

ocenił(a) film na 8
orphe

Warto też wspomnieć o grze Sama Huntingtona w roli Jimmy'ego Olsena. Uważam, że aktor ten świetnie zagrał tę postać.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones