PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=138858}

Superman: Powrót

Superman Returns
5,5 31 533
oceny
5,5 10 1 31533
4,6 8
ocen krytyków
Superman: Powrót
powrót do forum filmu Superman: Powrót

ale nuda

ocenił(a) film na 6

W tym filmie nic się nie dzieje, to największy problem. Raptem kilka scen akcji. Na co poszedł budżet 270mln? W Man of Steel jest masa walk.

ocenił(a) film na 10
Qyburn

Ale zauważ, jak wspaniale efekty specjalne zostały zrealizowane. Obraz jest naprawdę wysokiej jakości, a we wspomnianym Man of Steel czasem widać było niedoróbki. Oscar się Supermanowi należał, choć ostatecznie go nie dostał a z kolei Man of Steel nie załapał się nawet na nominację. A to że się nic nie dzieje, to fakt, ale dzięki temu ten film wyróżnia się na tle innych blockbusterów, nie stawia na akcję, walki, wybuchy i pościgi, ale na klimat - nawiązujący zresztą do Supermana z 1978 roku. Jakbyś obejrzał tamten film to pewnie też byś powiedział, że nudny. Oryginał został potraktowany z szacunkiem, może nawet zbyt wielkim, ale dzięki temu wyszło coś ciekawego, nietypowego i przez to wyjątkowego. Za pierwszym razem nie doceniłem tego filmu, ale z czasem podoba mi się coraz bardziej i bardziej.

ocenił(a) film na 7
Qyburn

Nie żebym był fanem Man of Steel, ale przyznaję Ci racje - ten film jest naprawdę nudny. Ja rozumiem, że starali się utrzymać klimat z lat '80, ale ludzie raczej nie tego oczekiwali po Singerze. No i w sumie obejrzałem ten film ze względu na Routha, którego bardzo lubię za robotę w Arrowverse, ale szczerze mówiąc to ten Supek jest bo jest, niczym się szczególnym nie wyróżnia, jest po prostu poprawny i tyle.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones