PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=138858}

Superman: Powrót

Superman Returns
5,5 31 541
ocen
5,5 10 1 31541
4,6 8
ocen krytyków
Superman: Powrót
powrót do forum filmu Superman: Powrót

ten lepszy

ocenił(a) film na 10

bylem na man of steel w sobote w anglii na real 3d ten jest lepszy
walki i efekty bardziej mi sie podobaly niz w tym nowym
spacey cos wprowadzil do filmu a w man of steel jest tylko sieka lepszy juz jest dragon ball z bo ma ciekawe postacie

Chucky_Tbg

Mówisz że Superman Powrót jest lepszy od Man of steel a mimo to dla Man of steel wystawiłeś 10/10 to gdzie tu konsekwencja?

ocenił(a) film na 10
nudecroft

bo w 3d nawet najgorszy film bedzie duzo lepszy od 2d bo ta technika jednak mnie zadziwia nadal

Chucky_Tbg

nic podobnego błądzisz

ocenił(a) film na 5
Chucky_Tbg

3d jest okropne, przeszkadza w oglądaniu filmu i bolą po nim oczy. 3D jedynie nadaje się do filmów typu podwodne wędrówki czy jakieś o kosmosie, gdzie można podziwiać galaktyki - takie 45 minutowe filmy co w IMAXIe kiedyś puszczali. Normalne, pełnometrażowe filmy najlepiej oglądać w 2D z napisami. Amen

ocenił(a) film na 10
PawuWonka

to chyba nie widziales real 3d bo ja ide jeszcze ze 2 razy na gravity 3d bo na man of stel zalowalem tych ciezko zarobionych funtow na gravity juz nie zaluje

ocenił(a) film na 5
Chucky_Tbg

A co mnie jakieś real 3D? Tylko stwierdziłem fakt, że 3D jest do kitu. Idź sobie na film 3D w CinemaCity albo w Multikinie to się przekonasz. A wyboru nie ma, np wszystkie najnowsze filmy Marvela puszczają w 3D i nie ma wersji 2D. Powiesz mi, że inaczej jest w UK? Ja Ci powiem "Taa jasne, już wsiadam w samolot i lecę prosto do londyńskiego kina".

ocenił(a) film na 10
PawuWonka

to lec
ja 3d bardzo cenie i zaraz znowu ide na gravity 3d
bo jest super
a nie dziwie sie ze cie oczyy bolaly bo na 3d w rzeszowie jak bylem taz mnie bolaly tu na real 3d nie bola i z checia ide drugi raz i bede chodzil czesto

ocenił(a) film na 1
Chucky_Tbg

hahaha co za idiota hory , Man of steel to legenda a to coś powrót supermena którego reżyserem jest pedał ... to coś co nakamerował nie można nazwać supermenem to coś na poziomie ............. niżej niż dna

ocenił(a) film na 5
nea_filmweb

Popieram Men Of Steel zajebisty film a Powrót Supermena to jakaś porażka !!!!!!!!!!!Men Of Steel technicznie to film z najwyższej półki dopięty na ostatni guzik :)

nea_filmweb

Widzę, że na filmweb nadal nie można mieć własnego zdania xD Idźcie się leczyć chore poj*&eby ;D

nea_filmweb

Men of steel to kicha jakich wiele teraz

Chucky_Tbg

No dobra, ale jak wyjaśnić, że Lois Lane z tylko sobie znanych powodów zatrzymała auto przed jakąś sobie nieznaną łodzią, wchodzi sobie jak nigdy nic do czyjejś obcej łodzi... i zonk! Łódź Lexa Luthora! To trochę nonsensowne.

ocenił(a) film na 5
Chucky_Tbg

Technicznie ten z 2006 roku do tego z 2013 nie ma podjazdu!!!!!Men Of Steel bije ten Powrót Supermena w każdym calu jak dla mnie ten Powrót to jakieś nie porozumienie.Tyle w tym temacie

ocenił(a) film na 10
anubis2342

hehe i w komentarzach widac ze nowy superman to dla ciemnej masy hehe ogladnijcie se smerfy dzieci

ocenił(a) film na 5
Chucky_Tbg

Odezwał się znawca kina hahahha!!!!!Jak ty mówisz że efekty specjalne są lepsze z 2006 roku niż w Men Of Steel to wybierz się do okulisty !!!!!!!!

ocenił(a) film na 10
anubis2342

nic takiego nie powiedzialem tylko np podobal mi sie pomysl jak kulka leci w oko i sie odbija od soczewki albo caly karabin maszynowy pakuje w supermena a to co sie w nowym supermenie dzialo to bylo juz podobnie w matrixsie i dragon ball z dlatego sie nudzilem w kinie i zaluje 55zl 11 funtow

ocenił(a) film na 10
Chucky_Tbg

dolozyl bym se 50zl i bym mial niezla laske i lepsze efekty specjalne w lozku

użytkownik usunięty
Chucky_Tbg

Człowiek ze stali to epicki film,któremu dałem jedno oczko wyżej.Jednak jak Cameron powiedział 3d jest w tych filmach nie potrzebne,bo nie mają takich możliwości jak Avatar czy Pacyfic Rim i są tylko z nazwy dla nadrobienia kasy.A serial Smerfy są dla inteligentnych ludzi.

użytkownik usunięty
Chucky_Tbg

Nie jest lepszy bo jest nudny jak flaki z olejem a Superman w nim wygląda jak pedał... Man of Steel zawdzięcza swoją solidność Nolanowi, który czuwałnad tym projektem :)

Nie można wogóle tych dwóch filmów porównywać. "Superman Returns" jest chyba ścisłą kontynuacją filmów z Christopherem Reevem i w tej konwencji został on utrzymany. Natomiast "Man od Stell" to zupełnie inne, bardziej realne i szorstkie podejście do tematu. Tak jak z Batmanami. Przecież stara seria zapoczątkowana przez Burtona jest zupełnie czymś innym niż seria z Christianem Balem a jednak to Batman i to też Batman. Gdyby nie tak dobre przyjęcie konwencji nowego Mrocznego rycerza to pewnie "man of steel" by nie powstał.

ocenił(a) film na 10

man of steel jest nudny jak flaki z olejem naprawde jak siedzialem w kinie to zalowalem tej kasy
ale ze jestem ciekawe to obejrzalem burton w batmanie zrobil klimat
a strach na wroble jest lepiej zrobiony w bajce niz filmie kto ogladal to mnie rozumie
jestem fanem wszystkich batmanow ale 3 pierwsze bo 4 z shawrzem hehe kwarcem to porazka do nolanowskich to nie ma co porownywac bo nolanowskie sa po prostu zwykle a 3 pierwsze moge w kolko ogladac nolanowskich ze 2 3 razy i olewka ma gdzies
kazdy lubi filmy jakie mu sie podobaly ogladalem beetlejuice sok z zuka keaton powiedzial ogladalem egzorcyste 167 razy i za kazdym razem ten film jest coraz smieszniejszy jak tak mam ze niektore filmy moge ogladnac nawet 167 razy np beetlejuice die hard 1 2 3 maska i mase innych a niektore ogladne ze 3 razy i zapominam bo mi sie nie podobaly albo byly srednie kazdy po prostu szuka filmu ktory mu sie spodoba a ze ogladalem ich duzo to mam ochote napisac czy mi sie podobaly czy nie
tak jak mase ludzi na filmwebie jak mam przed soba 30 filmow kazdy za funta to zeby nie tracic czasu wnikam na filmweb i patrze czy warto kupic albo o czym jest i ide kupic jak bym kupil od razu i okaze sie lipa to marnuje ciezko zarobione pieniadze i czas a jest setki tysiecy filmow do obejrzenia przedemna chce znac te ktore nie sa srednie a jest ich cala masa jest tez cala masa sredniakow i po co na nie tracic czas w wyborze filmu tez trzeba sie kierowac ambicja a nie brac w reke sama komeerche bo to tylko oglupia man of steel czysta komercha w porownaniu do filmu ze spaceyem bo nie wynisolem z tego filmu zadnej madrasci spojlery niezle sie naparzali w 3d i cos tam jeszcze po prostuu nie podszedl mi ten film i aktorzy nie przepadam za pieknym umyslem jgladiatorem spacey naprawde w filmach ktorych gral cos wniosl do filmu i mozecie powiedziec ze te 2 supermany to komercha ale wieksza jest man of steel to tez jest wazne i aktorzy hu jo wo zagrali w porownaniu do returns znam sie troche takze to moje zdanie kto mowi ze sie zna albo zarosl pycha albo mowi prawde a staram sie nie klamac chociaz film liar z timem rothem bardzo mi sie podobal

ocenił(a) film na 1
Chucky_Tbg

co za pojj... eb xD

nea_filmweb

Wyślij maila na pomoc@filmweb.pl o tym że chcesz usunąć konto. Tak będzie lepiej dla całego filmwebu.

ocenił(a) film na 10
Bejts

hehe sa ludzie i ludzie ci co nie chca czytac czyjegos zdania niech sami usuna konto

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones