PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=582044}

Superman/Batman: Apokalipsa

Superman/Batman: Apocalypse
6,5 3 709
ocen
6,5 10 1 3709
5,8 4
oceny krytyków
Superman Batman: Apokalipsa
powrót do forum filmu Superman/Batman: Apokalipsa

Niezła kreska

użytkownik usunięty

Znacznie się poprawiła i od Under The Red Hood jest już dobrze.

użytkownik usunięty

Ale poza paroma walkami to w całym filmie nie ma zupełnie nic godnego uwagi :/ Przepraszam za porównanie ale jakbym oglądał jakiegoś Dragon Balla. I nietoperek zupełnie nie pasuje do całej reszty towarzystwa - powinien zając się bardziej _przyziemnymi_ sprawami a nie zadawać się z tą kosmiczną hołotą, której źle z oczu patrzy :P

Kolejny z cyklu DC przedstawiającego narodziny, stworzenie każdego bohatera. Film nie jest zły choć spokojnie mogli wyciąć nietoperka, który dodatkowo rysowany jest jakąś ostrościętą kredką... Zasadniczo taki filmowy oneshot - na jeden raz do obejrzenia.

Link_2

z tych wszystkich najlepszy jest wg mnie na razie, labo inaczej taka lista:

justice league, crisis on the two earth
batman under the red hood
green lantern first flight
superman/ batman public enemies
superman/batman: apocalyspe
i na szarym końcu: justice league frontline...

użytkownik usunięty
gohan263

Widziałem przed chwilą, tak dobry jak Green Lantern niestety nie jest, aczkolwiek mi się podobał. Co prawda czuć tą loebowatość niekiedy, ale da się to znieść. Film ten to czysta rozrywka, mamy tu bardzo agresywne i dzikie bijatyki (niekiedy w oryginalnych lokacjach), kilka nastrojowych scen (nurkowanie Batmana) i dobrze przedstawioną relację Lara-Clark. Fani Batmana mogą czuć się trochę zawiedzeni gdyż Batsa za dużo tutaj nie ma i jest zepchnięty na drugi plan, ale jako bonus są Wonder Woman i Doomsday nakładem Darkseida (kiepska jakość zresztą). Moja nota 6-7/10, "Under The Red Hood" i "Green Lantern" jednak lepsze, ale i tak kupię dvd jak u nas wydadzą.

ocenił(a) film na 7

DVD już w październiku.Być może się skuszę...

użytkownik usunięty
hellboyjr

*Kara powinno być a nie Lara (odnośnie mojego poprzedniego posta)

Myślę, że warto kupić dvd. Szkoda, że "DC Showcase" jest tylko na blu-ray, bo w najnowszej odsłonie będzie Green Arrow.

http://www.youtube.com/watch?v=WBbo_amrq-s
trailer filmu, na końcu urywek z nowego showcase'a.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones