PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=31072}
5,4 7 530
ocen
5,4 10 1 7530
Superman III
powrót do forum filmu Superman III

Supermena, czysta komedia, film durny, Pryor zajefajny i nic po zatym.

ocenił(a) film na 4
impaler1

Bohaterem tej części powinien być Richard Pryor. Po za nim nie ma nic ciekawego w tym filmie.

Aldon

dokładnie

ocenił(a) film na 6
impaler1

Zgadzam się z tobą ten film to czysta komedia . Wcześniej nie miałem okazji obejrzeć tej części widziałem tylko 1 i 2 (Jeszcze 4 nie widziałem) które były dobre, najlepsza oczywiście 2. już sam początku 3 części supermana myslałem że oglądam jakąś parodie supermana bo było od cholery śmiesznych gagów i tak zaczynało ich być coraz więcej. Ale film mi się nawet podobał więc daję 6/10 było by więcej gdyby nie zrobili z tego filmu komedii.

BDZ64

4ka Cie dobije.

impaler1

niestey, rowniez sie zawiodlem. Jedynym pozytywem, było zobaczenia Pryrora znów na ekranie.

emu_

Pryror to jedyne (jedyna) osoba którą warto w tym czymś zobaczyć.

impaler1

Zgadzam sie :). Widziałem potem 4, lepszy niż 3. Rozumiem już dlaczego usłyszałem o nich tak późno. Cieszę sie, ze już nie robili następnych "superprodukcji" z supermanem. Ciekaw jestemjak wyjdzie mam of steal!

emu_

No coś Ty? Jeszcze "spłodzili" SUPERWOMAN! (lub jakoś SUPERGIRL) To był dopiero gniot!

impaler1

no trailer zacheca, by kupić wersje reżyserska :)

emu_

Hehe...

impaler1

S3 i 4 oraz Sgirl wraz z SwampThingiem2 i Bat&Rob to można wrzucić do kosza przypisanego młodszym(widzom)dzieciom ;p jak byłem szczylem to mi sie bardzo podobały(heh juz dawno dorosłem), został sentyment ;]

hudylobo

Świetnie to ująłeś. Pozdrawiam.

ocenił(a) film na 4
impaler1

Ale właśnie w tym rzecz: za dużo Pryora, za mało Supermana w samym "Supermanie"....

eternal_champion

otóż to.

ocenił(a) film na 3
impaler1

Pryor zrobił z tego durną starą komedie. Ogólnie spoko ,ale ni cholery to nie pasuje do supermana.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones